• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

A2000 Kullanan arkadaşlar yaşıyormu

• Konbuyu başlatan buraxxx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K
Cevap: A2000 Kullanan arkadaşlar yaşıyormu

Bencede emo usb varken başka ritimlere gerek yok

arkadaşlar olayı çözemedinizmi hala.milleti plusa çevirtmek için ritim yapılmıyor.onun için yavaş ilerliyor.iyice soğuttular artık.sahne ritimleri çok az sayıda .paso 2.4 lük.9.8 lik yapıyorlar.aleti düğün aleti yaptılar iyice

Arkadaşlar, son güncellemede benim rtimim yayınlandı. Devamıda gelecek inşallah, Aslında bu güncellemede daha çok ritim olacaktı ama, kişisel bazı problemlerim nedeniyle sarktı. Devamı gelecek arkadaşlar, ritim, multipad ve reg olarak saygı sevgiler...

arkadaşlar olayı çözemedinizmi hala.milleti plusa çevirtmek için ritim yapılmıyor.onun için yavaş ilerliyor.iyice soğuttular artık.sahne ritimleri çok az sayıda .paso 2.4 lük.9.8 lik yapıyorlar.aleti düğün aleti yaptılar iyice

Plus mu? Eğer yaptırabilirsen bana da söyle nerede yapıldığını ben de oraya göndereyim.
A2000 için Plus tarih oldu.Günah almayın.

Plus mu? Eğer yaptırabilirsen bana da söyle nerede yapıldığını ben de oraya göndereyim.
A2000 için Plus tarih oldu.Günah almayın.

Hocam, arkadaşın iddasının aslı astarı olmadığını hepimiz biliyoruz. Daha önceki konularda da cevap vermeye çalışmıştık. Benim sadece merak ettiğim, A2000 v2 plus çipi yapımının durdurulma nedeni. yani malzeme eksikliğinden mi ? yoksa, Yamaha friması ile ilgili bir durum mu?

Hocam, arkadaşın iddasının aslı astarı olmadığını hepimiz biliyoruz. Daha önceki konularda da cevap vermeye çalışmıştık. Benim sadece merak ettiğim, A2000 v2 plus çipi yapımının durdurulma nedeni. yani malzeme eksikliğinden mi ? yoksa, Yamaha friması ile ilgili bir durum mu?

Plus modifikasyonu A2000 için durdurdum çünkü özellikle Emo USB kullanan arkadaşlar milleti Plus yaptırmayın çağrısında bulunuyorlar.
Yamaha bu duruma karışamaz çünkü Cihazın sahibi ile benim aramda olan bir meseledir.
Ayrıca modifikasyonları bana Yamaha Europa bizzat yaptırdı.
Ben bu hizmeti ihtiyaçtan dolayı vermiyorum sadece çorbada tuzum bulunsun diye ama istenmiyorsa canları sağ olsun.
A2000 v2 Plus durdurulmuştur ama OR700 v2 Plus devam ediyor.
herkese duyurulur.

Can Bey şu s650 de bir şeyler yapın.İnsanlar aletlerini boş yere değiştirmesinler.Yoksa yalan olacak.Bir cihaz da genişletilmediği için ölücek.Boşu boşuna s650 sahipleri farklı aletlere yöneliyorlar.Halbuki şekerde var helvada , karıştıran yok misali...

Plus modifikasyonu A2000 için durdurdum çünkü özellikle Emo USB kullanan arkadaşlar milleti Plus yaptırmayın çağrısında bulunuyorlar.
Yamaha bu duruma karışamaz çünkü Cihazın sahibi ile benim aramda olan bir meseledir.
Ben bu hizmeti ihtiyaçtan dolayı vermiyorum sadece çorbada tuzum bulunsun diye ama istenmiyorsa canları sağ olsun.
herkese duyurulur.

Hocam siteminizde haklısınız, fakat ikinciel a2000 arayanlara bir bakın hepside muhakkak v2 plus çipli olmasını istiyor. demek ki yaptığınız çalışma, başarıya ulaşmıştır. Ömründe çip için para ödememiş ve ödemek istemeyenlerin karalamalarına bakmamanız gerekir. Cezalandırdığınız kesim bu tarz insanlar değil, çalışmalarınızı beğenen ve gerçekten hakkını vererek kullanan kesim oluyor...

herkese duyurulur.

can bey bence birşeyler yapın a2000 için müşterilerinizi kaybetmeyin bakın ben yakında tyros 5 alacağım kısmetse emo usb ile çalışıyormuş a2000 de kullanıyorum satmayı düşünüyorum ikinci org olarak kullanıcam sizden ricam kimsenin lafına bakmayın bizler sizin gibi insanların her zaman arkasındayız çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Arkadaşlar, son güncellemede benim rtimim yayınlandı. Devamıda gelecek inşallah, Aslında bu güncellemede daha çok ritim olacaktı ama, kişisel bazı problemlerim nedeniyle sarktı. Devamı gelecek arkadaşlar, ritim, multipad ve reg olarak saygı sevgiler...

üstad ellerine sağlık ritimini çok beğendim regleride devamını bekleriz iyi çalımalar.