• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

a2000 kullanan ARKADAŞLARA SORU VE RİCAM VAR..

Cevap: a2000 kullanan ARKADAŞLARA SORU VE RİCAM VAR..

walla üstadlar yamaha tesisatta gerçekten kötü çıkıyo (or700 adına söyledm) hiç bir sesi efec vererek kullanamıyor efec verdiğim zaman ritim susuyo saçma sapan şeyler oluyo bütün sesleri efecsiz kuru kuru kullanıyorum ama korgun öyle bi sorunu yok . benm vardığm sonuc bu ama yinede pratik taşınması kolay açılması süresi az işlem hızlı bu gbi şeylerde yamaha her zaman 1 numara

walla üstadlar yamaha tesisatta gerçekten kötü çıkıyo (or700 adına söyledm) hiç bir sesi efec vererek kullanamıyor efec verdiğim zaman ritim susuyo saçma sapan şeyler oluyo bütün sesleri efecsiz kuru kuru kullanıyorum ama korgun öyle bi sorunu yok . benm vardığm sonuc bu ama yinede pratik taşınması kolay açılması süresi az işlem hızlı bu gbi şeylerde yamaha her zaman 1 numara

dostum ben yıllardır yamaha kullanıyorum, ve effecth konusunda sana katılmıyorum.. Çünki bu cihazlar üstünde korgtan daha iyi bir mixser mevcut. Sadece yapılması gereken Ayarların güzelce yapılması..

Bu gerçekmi?Ben cihazda denemedim açıkcası..

benim elimde orta halli bir tesisat olduğu halde tonlar çok güzel çıkıyor. A2000 ile de şu ana kadar iki tane düğün yaptım saundlar çok parlak. öyle ki A1000 ile bile pek çok program yaptım kesinlikle tesisatta sorun yaşamadım.

Abi A2000 ile niye dügün yapilmasin, ben S650 ile götürüyorum :) Salim ve Batuh Sagolsun yeterki... illerde ama bende A2000ne dönecegim... Bizim yaptdigimiz Provarlardan ve Dügünlerden bir kac eser youtub da var orda dinleyebilirsin... ama Biz azicik "acemi" sayiliriz. Orgu ben caliyorum bu ara :)

Abi A2000 ile niye dügün yapilmasin, ben S650 ile götürüyorum :) Salim ve Batuh Sagolsun yeterki... illerde ama bende A2000ne dönecegim... Bizim yaptdigimiz Provarlardan ve Dügünlerden bir kac eser youtub da var orda dinleyebilirsin... ama Biz azicik "acemi" sayiliriz. Orgu ben caliyorum bu ara :)

sanırım yenisiniz hocam, izledim provalaranızı orgun ritimleri çok yankılı..Güzel bi ayar ve güzel tonda sesler kullanırsanız çok daha güzel olacaktır..

Gökhan kardeşim öncelikle şunu söyliyim gerçek bi piyanist org ayırt etmez benim çevremdeki ustalar org alırken genellikle üzerindeki sete bakarlar orgu alıp hemen sahneye çıkıyım isterler uğraşmazlar set yuklıyım set editlıyım saund hoşuna giderse org düzenlenlenmişse al bak formda mıstık abi var a2000 alalım diyorm v2 plus bile fazla diyor 1cihaz alıp yıllarca kullanıcam geçte olsada anladım profosyenellik bunu gerektirıyo galıba