• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Abiler Bi bakın Allah Rızası için Cevap atın

semh005

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Roland g600 alcam da hoporlörü yokmuş pc hoporlörü takılıyomu ?

Cevap: Abiler Bi bakın Allah Rızası için Cevap atın

takılıyor elbette ama saund kuvvetli gelir fazla ses acmadan kullanabilrsin

eyw abicim kendi hoporlörü yok mu

bence takilsa bile zevk vermez hemde ses canli ve kuvvetli gelmez ona uygun hoporlor alman lazim.

yok mu ki kendi hoporlörü

Orgun kendi hoparlörü yoktur. Tetisatla rahatlıkla kullanabilirsin ancak evde kendi kendine çalışma yapmak istersen tabiki hoparlörsüz oluşu bu işe olumsuz yansımaktadır. Veya evinizde var ise veya alabilirseniz küçük saz amfisi veya ev Bas sistemleri ile kullanabilirsiniz. Saygılarımla,

neticede kulaklıkla idare edeceksin.kulaklıkla aldığın ses kalitesini diğerlerinden alamazsın.yok bas fazla gelecek kıs,veya enstruman sesini aynı kalitede vermeyecek vs.beni dinle kulaklıkla bangır bangır ritim ve sesleri orjinal olarak dinle.yoksa org çalma zevkin kaçar.ama normal açıkhava tesisatı ii olursa equaizer vs.iş değişir.ev için tek çare kulaklık.saygılar...

gitar anfisine de bağladım ama istediğim randımanı alamadım.kulaklığa devam ediyorum...

of soğudum roland g600 den :/

daha yaşın genç.ne işin var 56 model şavrole taksiyle.ses potansı,ekran,sviçler herzaman arızaya hazır yaşlı alet.al gw8 ille roland alacaksan.bence korg ve yamaha üzerinde dur.çağdaş aletler.8 tane ritimden 1 ayda soğursun.disket de bi sukoyverdi mi tamam.ben 2 ayda 2 tane ekranı geberttim.sıfırı yok.arasan 2.elini bulman zor.bir de garanti değil.bana 1 ay gitti sonra bozuldu.yeni modellerin serviste hertürlü tamiri yapılıyo.ben piyano gibi arasıra çaldığım için idare ediyo.yoksa piyasacı olsam hayatta almazdım.