• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Açık hava için ses sistemi arıyorum

Cevap: Açık hava için ses sistemi arıyorum

arkadaşlar elimde temiz kullanılmış üstünde çizik dahi olmaya 1832 fx mikser bulunuyor aleti anlatmaya gerek yok çoğu kimse zaten ya kullanmış yada görmüştür ayrıca düşünen olursa 2 x 1200 de intro-x power ve 1200 watt peak servo kuleler bulunuyor işi bıraktıgımdan dolayı satıyorum hepsi gayet iyi durumda power elimdeki kuleler gibi 4 tanesini besliyor çok rahat sorun çıkarmadan ilgilenen arkadaşlar 0554 866 3111 bana ulaşabilirler

behringer 1832fx - 450
intro-x 2*1200 power - 850
servo kuleler - 1300 liraya
ayrı ayrı satabilirim hepsini almak isterseniz 2500lira ya bırakırım fiyatlar düştü

resim gönderebilirim veya bizzat görmek dinlemek isteyenler buyursunlar edirnedeyim

sana
2 adet d-153 dynacord
2 adet c-153 dynacord
2 adet electro vois sub bas
1 adet aktif wharfardele subbas
1 adet american crow power
1 adet westa vmx 1000 power mikser
top:11.000 nakit para vere bilirim
irtibat:0530 544 23 54

açık havada gümbür gümbür iş yaptığım bir ses sistemim var ihtiyacın olanları söylersin en uygundan yaparım...dua edersin :)) kuleler-power lar-monitörler ne lazımsa var...0507 593 74 07

yazdım ama ulaşmıyor herhalde yarbay arkadaşım...çoook temiz sıfır gibi 2 adet wharfedale evpx-215 kule....4 adet wharfedale evpx-115 normal kabin.......2 adet wharfedale evpx-115 subbass.....2 adet sound marka plastik kasa kabin.....3 adet power(ws2000----crown----omcron) 1 adet soundcraft fx8(YENİ MODEL LEXICON EFFECT) mixer....2 adet kabin sehpası....1 adet mikrofon sehpası.....2 adet mikrofon(MCS ve JTS) çift mikrofonlu telsiz(İNTRO X) tüm bağlantı aparatları....avrupa oparlör jackları....yani gümbür gümbür...ben aktif sisteme geçicem 3yıl için kapalı bir mekanla anlaştım,şartnamemde ses sistemiyle ilgili taahhüdüm var...yoksa tesisatımdan memnunum,olaki satılmazsada ben her halükarda aktif sistem alacağım bunlar yedekte durur kiralarım falan...lakin önemli olan bir meslektaşımın işi görülsün,fiyatta kazıklanmasın,arkasına bakmasın...buranın haricindede 0507 593 74 07 den ulaşabilirsin

bu arada Uzunköprüdeymişsin ya sen hemşerim...keşan la yarım saat,gel gör,dinle al git Alla Allaaaaaaaaaaa..... :)

selamlar diğer ilanlarımada bakabilirsin açık havada sorun yaşamazsın.bir kısmını yeni ekledim yarın diğerleride gelir.saygılarımla

kardes aradığın sıstem bende 4 tane elektro voICE HOPARLOR IKISI SX500 IKISI ELEKTRO VOICE SX300 BIDE SAUNDCRAFT POWERSTATION SPIRIT 1200 AMFI OKADAR TATLI MUHTESEM BI SES ALIRSIN KI ORTALIGI YERLE BIR EDERSIN UZERINEDE TANIMIYOM ZATEN KALITE HER DAIM KALITEDIR ARARSAN HEMEN ANLASALIM 0532 676 98 47