• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

afyon ezgi müzik sahtekardır!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: afyon ezgi müzik sahtekardır!!!

bu firma intokoya en cok satış ilanı veren müzik firması gördüğüm kadarıyla.dikkatli olmak lazım...

Çoğu kişinin canını yakmış demek ki, forumdan yazmakla olmaz arkadaşlar. Sessiz kalmayın. Birleşip dava açın. Adalet mülkün temelidir.

ark..gecmiş olsun...ama kimse yoğurdum,ayranım ekşi demez..... ve demek ki malını över.... görmeden mal almamak lazımış...

Değerli kardeşim firma yetkilisi serdar bey'e bu site üzerinden bugun kendisinden internet üzerinden almış oldugum 1 adet korg pa800,1 adet ketron xd9,1 çift servo 3 yollu kabin ile 1 adet dynacord powermate 1000 markalı cihazlar için ortalama 9.000.00.tl eft hesabı ile gönderdim ve kargoları bize sağ salim ulaştırdığı için,bahsettiği gibi tertemiz sorunsuz olduğu için,kargo taşımacılığını söz verdiği gibi üstlendiği için,alısveriş bedeline istinaden tutarın %5 oranına tekabul eden 450 tl lik hediye hakkımın talebime uygun olarak sıfır garantılı elektro gitarımıda yanında gönderdiği için,bizim tanısmamıza vesile olan oncelıkle intoko ailesine,sizlerin huzurunda teşekkür ve şükranlarımı sunuyor,ayrıcalıklar dünyasına sizleride davet ediyorum..gerçekten insanlığını tanımanız gereken bir insan ve guvenılır anadolu evladı dıyebılecegım bir şahıs..hersey için tşk edıyorum sayın abim.allah bol kazanclar nasip etsin yolunda muvaffak eylesin çok sağol.kırşehirden sevgiler Okan BATIK.

Kimin ne konuştuğu belli değilde bu ezgi müzikevi daha öncede benim 2 3 arkadaşı dolandırdığını biliyorum sıfır tertemiz alet deyip döküntü aletler yollamış intikodada en çok ilan veren bir kişi cep teli yazan arkadaş daha önceden bu işyerinde işciymiş nasıl oluyorda işyeri sahibi oldu anlamışta değilim mantıklı düşündüğümüz zaman kafalarımızı kurcalayacak bir soru intikoda bu yazıyla karşılaştım belkide adını temize çıkarmak için düzenlenmiş yeni oyunda olabilir bu yazılar birde kafama takılan bir olay daha oldu bu yazıda bugün almış cihazları ve kargoyla bugün eline geçmiş aynı günde kargoyla ele geçme şansı yok arkadaşlar yani bu işin içinde var bişeyler kargolar bildiğim kadarıyla akşamları toplayıp yola çıkıyor nasıl oluyorda bugün aldığı cihazlar malzemeler bugün eline geçiyor sizlere yalancı çıkmamak için linki veriyorum:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demek bi ben değilmişim gönderdiği cihaz sıfır gibi dedi çalışmaktan acizdi ramazan mübarek ay neyse Allah verir eminim..

insanlarda Allah korkusu da kalmamış :((

arkadaşlar ben daha öncede söylemiştim olanları ama beni anlamak istemiyorsunuz tepkimi koydummu niye koydun oluyor bakın dostlar paranızı kaptırmayın dikkatli olun yanlış kişilerle alış veriş yapmayın benim bu konu için söylicek tek sözüm var haram yiyen .... oğlu ... allahından bulsun karısına ve çocuğuna kefen parası olur inşallah ağlayanın malı gülene ras gitmez kim kimin kuruşuna tenezzül eder allah onun belasını versin her kes için geçerli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gerçi artık helali haramı bilen kaldımıki?

Bu sektör böyle.... Bu sektörün yüzde doksan 3 ü sahtekar, kendini beğenmiş,aşırı para düşkünü kişilerin kuruluşları ile doludur. Ben adını vermek istemediğim ..... han dan arkadaşımdan internet üzerinden 46 milyona kdv dahil faturalı mikrofonu 100 tl ye faturasız bana çaktı Allahtan korkmadan. Üstelik cin malı döküntüsü...

böyle şeyler normaldir... yapacak bir şey yok....serbest piyasa adından belli....Şerefin namusu üzerine yüzde beş kar diye verdikleri mixerin bayiliğini aldım 800tl ye gelen mixeri 2450 ye çaktılar bana. boşverin bunları para gözlerini doyurmaz,nerde yasal yüzde yirmi beş...
düşük fatuyra kesen satıcılara dikkat aynı zamanda ciddi bir suçtur ona göre...düşük fatura kesenleri şikayet edin.. duyarlı olun lütfen..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bende vatandaşın birine :) mikrofon lazım abi dedim jefe olsun başka olmasın dedim 100 tl ye kadar yolu var dedim sıfır olsun dedim adam beni 1 ay beklettikten sonra bana bi mikrofon geldi :D markası jvs mi tuhaf bi ismi var çin malı + daha kötü mal yok diyebilirm 100 tl yi peşin verdik ama aldıgımı sahneye götürdüm bide baktım bas yok tiz yok sanki seyyar arabada domates satıyorum rezil oldum hemen bayan solistin telsizi almıştım bu bana bi ders olmuştu malı alın baktırın piyasasına böyle insanlara aldanmayın
yasa dışı iş yapanı şikayet edinki sizden sonrakiler dolandırılmasın

önce roland ali barkat vardı allah rahmat eylesin tünel müzik vardı zühal müzik vardı adını saymadıgım bir çok büyük firma var halada var arkadaşlar ilan vererek sitelerde boy gösteren lere bakın beş on aletle kendi adını ben esnafım hemde dürüstüm arkasında bi iki yalakası var sitelerde ilanın altına yazıyo yalakası falan kişi dürüst esnaf hayırlı satışlar bunu okuyanlarda iyi bu adam dürüst diye inanıyorlar büyük firmalara bi bakın hangisinin ilanı var sitelerde gerek yokki o firmalar büyük paralarla iş yapıyor müzisyenin kazandıgı 50 100 tlde gözleri yok onun için arkadaşlar bırakın interneti gözünüzle görmediyiniz cihazı sıfır kapalı kutuda olsa almayın yerinde görerek alın bogulacaksan büyük denizde bogul diye atalarımız boşuna söylememiş paranı yada malını onlardan bi şekilde alırsın ama küçük esnaftan nasıl alacaksın yarın dükkanı kapatır gider ondan sonra sen kendi derdine yanarsın herkese kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...