• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

afyon ezgi müzik sahtekardır!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

memo63005

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
afyon ezgi müzik esnaf değildir sahtekardır. öve öve biteremediği orga tamı tamına 500 tl masraf yaptım...

Cevap: afyon ezgi müzik sahtekardır!!!

Geçmiş olsun.
Benimde başımdan bi olay geçti orayla ilgili...
Tyros 3 almadan önce yamaha or 700 v2 düşünüyordum o zamanda bende ketron sx 3000 vardı tesadüf internetten buldum orayı bi tane tertemiz or700 v2 var yazıo aradım evet v2 dedi takas yapacaktık orgu yüklendim gittim oraya or700ü bi açtım v1:D ve ısrarla v2 olduğunu idda etti sonradan oda anladı v1 olduğunu boşa onca yolu teptim yani bi işten anlamıyor o şahıs mal alırken 5 fazla olsun temiz olsun mantığı ile hareket etmek lazım...

zehir olsun:)

Hepinize geçmiş olsun.

geçmiş olsun butür sahtekarları dışlamak lazım arkadaşlar ...hepinize saygılar sunuyorum

öncelikle geçmiş olsun buradan bir kaç arkadaşada aynısını yapmış bu şahıs bu kişinin oturduğu yerde bunu tanıyan yokmu acaba sitede burada herkese açıklasa nasıl biri olduğunu benim aldığım duyulara göre bu kişi tel dükkanında işciymiş demekki onu dolandır bunu dolandır işi büyütmüş belki ayrı bir dükkanda açmış olabilir belkide çalıştığı tel dükkan sahibiyle ortak yaparlar bu işi kimsenin günahını almak istemem ama arkadaşlar dediğiniz gibi dolandırıcı biriymiş buradan bir kaç arkadaşada aynısını yaptığını duydum yazık yani bu arkadaşlara o parayı kazanmak için neler çekiyorlar nasıl buna vijdan el veriyor böyle bir esnaflık olmaz ayıp yani eğer esnafsa tabiki

adanadada sahtekar var senfoni müziğin sahibi sıfır diye kolonların içine sırgılı hoparlör koymuş ve kolonları garinti kağıdıyla yapıştırmış düğüne git hoparlör cazırdar yanar götürürsün sen yakmışsın olur hoparlörleri iyi bir şekilde boyamış bak yey yeni diyor ama içi sargı

Bir ara çok görüyordum intikodan ilanlarini intikodaki ilanlarin çoğuda sahtekar çikiyor geçmiş olsun kiniyorum böyle üçkağitçi saticilari...saygilar...cansinan_24

zaten çoğu yerde ban lanmış bir firma.org alana cep telefonu falan dağıtıyordu.yazık benim firmanın ismi de EZGİ. yakışmamış doğrusu bu yaptığı ayıp.

arkadaşlar destekleriniz için sağolun. 16 mg byt diye bana 8 mb bir cihaz sattı. arkadaşlar gelin bunu her tarafa yayalım daha fazla kimse dolandırılmasın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...