• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

afyon ezgi müzik sahtekardır!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: afyon ezgi müzik sahtekardır!!!

arkadaşlar bana yardım edin bu adamı yani serdar aktaşın hakından gelelim mahemeye verdim malatyada müzik öğrmeniyim.adam bana resmen hurda org gnderdi.msjlarıızı bekliyorum.

nasıl yani hocam org çalışmıyormu,yoksa kozmetik olarak mı hurda dediniz,

bu arada orgu görmeden alışveriş yapmayın hocam,kimseye güvenmeyin,50 100 tl fazla verip orgu görerek deneyerek alın,
geçmiş olsun,inşallah hakkınız neyse alırsınız,malum para kolay kazanılmıyor

arkadaşlar bana yardım edin bu adamı yani serdar aktaşın hakından gelelim mahemeye verdim malatyada müzik öğrmeniyim.adam bana resmen hurda org gnderdi.msjlarıızı bekliyorum.

Sayın hocam
Malatya' da öğretmenim diyorsunuz, Afyon' dan müzik aleti alıyorsunuz. Bu nasıl iş anlayamadım. Biraz daha ayrıntılı bilgi verseydiniz, daha iyi olurdu.İkinci el mi aldınız? Öyleyse, ilanda belirtilen şartlara uymadığını kargodan teslim alırken zabıt tutturarak iade edip niye paranızı talep etmediniz? Paranız gelmediği takdirde, mahkemeye verdiğinizde, sanal yolla alışveriş yaptığınız için cezası daha ağır olurdu. Kargoyu teslim alırken zabıt tutturmadıysanız, çok uğraşırsınız. Bu konudaki arkadaşlardan bir çoğu bu adamdan kazık yemiş. Umarım işiniz yolunda gider ama tavsiyem bir avukata danışmanız. Çok geçmiş olsun.

Arkadaşlar türkiyede görmeden ürün alınacak tek kişi var güvenilir firma kütahya simavda beyce müzik ibrahim avseven abimdir ben ondan pa55tr aldığımda tanıştım org bir geldi elime gerçekten emsalsiz çizik dahi yok orjinal kutusunda sıfır kılıfla çorumlu murattan ibrahim abime sayılarımla...

bu bahsetdiğiniz ezgi müzik..internete alet veririsiniz sizi arar ve yarı fiyatını bile vermez..en basiti bundan 1 yıl önce ses sistemi satıyordum sistemin satış fiyatı 7 bin tl..adam arıyor ve bana 1 .500 tl veriyor utanmadan ..isterseniz size satdıgız ürünün aynılarını yollayayımda diyor...dikkat edelim böyle satıcılara..

ikinci el müzik aletini bizzat yanında görüp almak lazım bende çok yaşadım böyle sorunlar çok temiz diyor ama bir gidiyorsun döküntü ve ömrünü doldurmuş çok temiz bu mu yani ne alak çok temiz demek sıfır gibi demektir, bende böyle çok yol tepmiş ve almadan geri dönmüş yorulmuşumdur.

...........................................................................................

Moderatör tarafında düzenlendi:

ne kadar kolay degılmı bır ınsana bıseyler yazmak atıp tutmak hakkında ılerı geri konusmak??nasılolsa ahmetler mehmetler emrahlar umutlar hakanlar cokk yaz biisim at bi senaryo koy bir dümen yapıştırrrr.. camur atmadan once camuru elınıze alıpkirlenecegının farkındamısınız acaba? bakıyorum şöylede ne firmayı tanırım nede sizleri ama her gelen aynı şeyi dıyor ve ben burda bunu yazan kımseye ınanmıyorumm,neden ınanmıyorum kısmına gelırsek madem bu adam sahtekar dolandırıcıda neden ıcınızden bırısı yada emniyet savcılık jandarma bu adamı almadı alamadı durduramadı?? neden sızler durduramadınız yada?? veya hanı siz sıkayetetmıstınız birinde yırttı ikincide yırttı üçüncüde yırttı ulan 20 oldu halenmi yırtıyor bu adam ne şans varmış ne guzell.! kımse kusura bakmasında elınde yazılı evrakın yoksa goruntu vıdeosu yoksa olaya yonelık,ses kaydı yoksa,kısacası delılsız ve burdada çakma bir isimle profıl açıp ankarada yaşıyoken profılıne edırne deyip aslın astarın belırsız haldeyken aslı astarı adresı kım oldugu bellı olan bır adama atıp tutuyosan asıl sahtekar sensınsındır acık ve net konusayım. mahkeme bıle tanıkister delıl ıster kardesımnerde kanıt sunun buraya delıl sunun yahu onune gelen çarptı dıyor helal olsun ulann ne adammış bu çocuk vallahı helal olsun. koskoca tc'nin başı hırsız sahtekar zaten normaldir. alayınız paralı tutulmuş sempatızanlarsınız ben okadarını soyleyım.onun bunun hıkayesını duyup dınleyıp kendınıze pay biçen ve duygularınızla hayallerınızı karıstırıp baş rolü oynayan hayalperestlersınız sadece atar tutarsınız buradan baska bısey gelmez elınızden. madem adresı bellı gotunuz yıyosa yuzune cıkında konusun adamın hani çok dürüstsünüzya hepınızınde.aslaa haram yemezsiniz degılmı,hz ömer adaleti var cunku hepınızde,kendı ısınızde kendınızın devlet ısınde ıse devletın mumunu yakarsınız siz degılmı gencler.. ne hıkmettır anlamadım sokakta görsen mendiline sümük dıye sılmezsın ama ınternette manevıyata bak pir sultan olmus adamlar.. zaten real bır ortamda barınamayanlar bu tür ortamlarda baş gösterir sizin gibi atar tutar aklınca iş yapar bazen bıtırdım bak seni dercesıne bırde sevınır hani ama aksıne.. ınsanın canı yandımı veryaygarayıı nedense mutlu edıldıgınde tesekkur bıle edılmez dogrumu?? siz hiç usenmeden ben şurdan şunu aldım dıyenı cok ıyı cok hesaplı cok harıka dıyenı gordunuzmu ?? sadece paralı reklamlarda gordunuz evet aynen harıcen nerde gordunuz?? bırılerı adı gecen sahısta oldugu gıbı bırılerını egerkı denıldıgı gıbı yakmıssa bı baskasıda cıkar derki 2-3 mesaj yukardakı bı arkadasın ettıgı gıbı baskasını ornek verır şu firmadan baskası yalan v.s der sankı o firma sahıbınde nefis yok sanki o peygamber torunu ve yanlıs yapmaz. bu adamdan bi alışveriş yapanlar gelsın bhanı begenenler elden teslım alanlar mutlu mesut bahtıyarlar gelsın hıcmı yok?? elbette vardır burda hep canı yananlar varsa emınımkı alısverısten memnun olan hatta bu yazıları gorduklerı halde es gecenler vardır bırde onları dınleyelım hadi?? ben şunu bılırım hz.mevlanadan: TAKDİR EDİLİNCE DEĞİL TAKLİT EDİLİNCE BAŞARMIŞSINDIR,RÜZGAR ESER TAŞ ÜSTÜNDEN TOZU ALIR SADECE.. dıkkatımı cekerek arastırdım ılanlarını ınceledım ve cogu firmadan gayet aşagıda fıyatları var ve kullanmadgm bır hattımdan kendısını arayıp adını ılanda ezberledıgım bir urunu almak ıstedıgımı soyledım gerek ses tonu gerek mütevazi kişiliği bence son derece bir beyefendi kargo ilemi yapacagız nasıl odeme yapabılırım kredı kartı falan varmı dedım,abi kartını ancak burdan cekerım tlfda cekemem güvenlıgınız açısından dedı sorarım nasıl bır sahtekar bu herifozaman?? ıstersen kargo ıle ıster gel görde al dedi kargo ucretı bana ait aldıgınında sattıgınında dedi madem sahtekar neden gel dedi?? arkadaslarr unutmayın İNSAN YAŞATTIĞINI YAŞAMADAN ÖLMEZ SÜRÜNÜR,yok o onu demişl yok bu bunu demiş yok şu şunu yemiş bırakın bu işleri bırakınnn peygamber efendımız s.a.v KİM KİMİN AYIBINI ÖRTERSE BENDE MAHŞERDE ONUN AYIBINI SAKLARIM buyurmuşlardır laf başı geldımı muslumanız dıyosunuz bumu muslumanlık?? ben burada yazılan çizilen hiçbirşeye katılmıyorum terbıyesızlık yaptıgınız. bence 30 kısı yazıdysa buraya 30 farklı profılden 4 kişinin yaptıgı birşey bu bana göre. acmıssınız 6 profıl bırısı-3profıl birisi 7 profıl birisi hepitopu 4 kişi burda amaç irdelemek aleyhıne pazar ağını çökertmek camur atmak ısınız gucunuz ayıp ve ayıpp

ne firmayı ne de ilgili şahsı tanırım, burada yüzlerce mesajı görünce, ve de benzer bir olayı duyunca paylaşmak istedim...hepsi budur...

bunun altında bir artniyet aramak abesle iştigaldir...
az önce istanbul emniyet müdürlüğünden olduğunu söyleyen biri aradı, mesajla ilgili iaçıklama istedi...ben bir numara verin size döneyim dedim, telefon suratıma kapandı...
mesajım gayet açık ve net...
paylaşımdığım yalnızca bir duyumdur...zaten mesajımda belli...ne iftira ne de çamur atmak...

benim açımdan konu kapanmıştır...

İstanbul emniyet amirliği bilişim suçları şube müdürlüğünden benide aradılar şimdi arkadasım evet konu dogru firma avukatları bu sayfayı ve siteyi yargıya taşımış dosya savcılık soruşturma aşamasındaymış yorumcular + site sahibi olaya çanak tuttugu için nerde kim varsa şikayet edilmiş tazminat davası açıldığı söylendi ıp adresleri tesbit edilene ulaşılıyormuş diye duydum zaten dıger sitelerde haklarında yazılan çizilen bir takımşeyler için 4 ay oncesınde 13 farklı ilden 17 kişi alınmış 3'ü serbest bırakılarak 14 kişi hapis cezası almış mahkemeden. Bu firmanın web sitelerınde yayınlanmıs hatta bu durum bilişim şube müdürlüğü tarafından

konuyu istanbuldan bir avukat arkadaşım araştırıyor...
Doğruluğu varsa biz de boş durmayız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...