• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ankara içi alınık medeli dante tr

Cevap: ankara içi alınık medeli dante tr

Saolasın yanlız kendisi zaten ankarada deyilmis gelebilirim diyor,biraz daha bakinayim olmazsa gorusuruz, numarası bende kayitli yine iletisime gecerim

tamam kardeşim.ama o alet sıfır gibi çok temiz.

İlan günceldir

güncel ilan

İlan güncel

güncel ilan

iyi günler... elimde sıfırı kadar temiz dantetr var. Çankırıda oturuyorum. Aynı gün buluşabiliriz. Fiyatım 2500TL. Kılıfı dahil... Bir yıllık cihaz... ayrıntıları telefonla görüşebiliriz... 05437467753

saolun sabriyarbaş çankırıya gelmek gibi bi şansım uzun vadede yok malesef.

ilan güncel

iyi günler... elimde sıfırı kadar temiz dantetr var. Çankırıda oturuyorum. Aynı gün buluşabiliriz. Fiyatım 2500TL. Kılıfı dahil... Bir yıllık cihaz... ayrıntıları telefonla görüşebiliriz... 05437467753
kimsenin işine karışmayım diyorum ama yazınızı görünce dayanamadım.bu cihazın sıfırı 840 dolar degilmi arkadaş.siz 1 yıllık cihaza 2500 tl istemişsiniz.ya bir yalnışlık var yada bana mantıksız geldi

Öyle armoni abi haklısın 2.eller pazarlik yapinca1500 tl den basliyor 1800 tl ye kadar .gecen sene sıfır ürün ankara pan müzikte 1850 tl idi isteyen arayıp öğrenebilir .dolar yükseldigi icin su an pahalı sıfırı.dolar dussun gene ayni olacak o yuzden acelem yok.ben tartışma konusu cikartmamak icin yazmamıştım.duyarlilığın icin tesekkurler.
ilan günceldir.