• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ankara içi alınık medeli dante tr

Cevap: ankara içi alınık medeli dante tr

Güncel ilan

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güncel ilan

or 700 öneririm

Rustem bey tesekkürler ama alet hem güncel hemde pratik birde ben hobi olarak kullanıyorum o yüzden medeli diyorum ha yoksa birazda profosyonel olsam s970 cok guzel olmus simdilik yorumlarda iyi ama hem amatörlük hemde fiyatlar bizi asiyor =)birde siz galiba tyros kullaniyorsunuz ankarada sanirim bi müzik kursu s750 lerini satisa cikarmis sahibindende denk geldim hepsi yeni falan yaziyordu fiyatlarda a2000 den daha uygun ne dersiniz 1 tane s750 alsam nasil olur sizce

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hâla güncel ilan

Rustem bey tesekkürler ama alet hem güncel hemde pratik birde ben hobi olarak kullanıyorum o yüzden medeli diyorum ha yoksa birazda profosyonel olsam s970 cok guzel olmus simdilik yorumlarda iyi ama hem amatörlük hemde fiyatlar bizi asiyor =)birde siz galiba tyros kullaniyorsunuz ankarada sanirim bi müzik kursu s750 lerini satisa cikarmis sahibindende denk geldim hepsi yeni falan yaziyordu fiyatlarda a2000 den daha uygun ne dersiniz 1 tane s750 alsam nasil olur sizce

hocam merhabalar ben şu an s950 kullanıyorum ve en lezzetli yamaha modelinin bu olduğunu düşünüyorum tabi burada emo usbnin payı var, medeli almaktan ziyade or700 bence daha mantıklı, hem satarken sıkıntınız olmaz hemde kullanırken, ben yıllarca or700 kullandım bir ara sizin gibi düşünüp medeli dante tr aldım, cihaz güzel dokunmatik ekran falan hoş ama kıyaslama yaptığınız zaman or700 soundunu medeliden alamıyorsunuz, sahnede boşluk oluyor kulağımı dolduramadı maalesef, s750 güzel cihaz a2000 i v2 çipiyle almayacaksanız s750 emo usb ile düşünülebilir. Bu arada kardeşimin or700ü var satışta ilgilenirseniz yardımcı olurum kutusu notalığı falan herşeyi mevcut, medeliyi satana kadar canım çıktı bunu açıkça belirtmeliyim

rustem bey teşekkürler bu gün arkadaşımın yanına uğradım kendisinde var or 700 v2 plus ayrıca pa800 de kullanıyor oda satacakmış or 700 ü ama nedense hiç zevk alamadım or 700 pek sarmadı beni.

Güncel ilan

İlan günceldir

Slm ben 3 ay önce sıfır aldım 3100 tlye pek kullanmadim kutusunda duruyor 2750 vereceğim medeli dante tr