• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Aranızda ameliyat olan varmı

Cevap: Aranızda ameliyat olan varmı

yoğun istek olursa burun ameliyatınıda anlatayım tam bir flimdi :)

:D
yoğun istek olursa burun ameliyatınıda anlatayım tam bir flimdi :)

fena olmaz hocam ilk ameliyatınıza çok güldüm yaa geçmiş olsun burun ameliyatınızıda bekliyorum Çd

arkadaşa da geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

5 tane ayrı ayrı kulak burun boğazcıya göründüm hepside tahlil felan derken burunda et ve kıkırdak eğriliği var eeee varda ne olacak doktor bey alacak mecbur tabiki bekarlık zamanında pekte rahatsızlık vermediği için sorun yok dedim günlük yaşantıma devam evlendim yok nefes alamamalar yok horlamalar derken kadın milleti etme eyle derken ha aşağı ha yukarı yok iyi bir doktor gelmiş çok iyiymiş kandık geldik hastaneye doktor muayne ediyor tahlil felan ben konuyu bildiğim için o demeden sol tarafta et sağ tarafta sanki kıkırdak eğriliği var gibi dedim bu aradada elimi burnuma götürüp sağa sola çeviriyorum burnumu doktor mal gibi bir bana baktı bir yanındaki yardımcısına nasıl yani dedi yok bişey bana öyle geldi sanki dedim daha önce muayne oldunuzmu hiç dedi yok babam baytar o hep derdi senin burunda bişey var diye :) oradan aklıma geldi dedi adam pes vallaha babanız işinde iyiymiş dedi beni gülme tuttu bizim buralar küçük yerler olduğu için halk arasında baytar doktordan daha kıymetli birinin başı ağrıdımı baytara gider bizim ineğin başı ağrıyor baytar bir ilaç yaz diyor baytarda anlıyor adama ağrı kesici yazıyor arada ineğede veriyor kendide içiyor :) neyse gelilim konuya doktor flime ve tahlillere baktı sol tarafta et kitlesi sağ taraftada eğrilik görülüyor ilaç tedavisi olmaz cerrahi müdehale şart dedi vay be baba gerçekten büyüksün dedim doktor güldü :) eee dedim nezaman olacak bu ameliyat nezaman isterseniz hemen başla dedim ben işi dalgaya alıyorum öğleden sonra gel hemen alayım diyince ben olayın ciddiyetini kavrayıp siz kartınızı verin ben işleri toparlayıp daireden izin alıp sizi arayayım dedim bir hafta sonra ameliyat günü aldım narkozcu gene geldi elinde bir form sorular soruyor genç biri bak kardeş dedim sen durumu bilmiyon benim bünye narkoza gelmiyor aman iyi uyut sonra papaz olmayak abi sen merak etme beni ta merkezden özel getiriyorlar ben bu işin kurduyum diyince görecez diyorum bu arada hanım bana bakıyor ben işin gırgırında espirisindeyim onların gözler ağlamaklı sanki ölüme gidiyorum oda küçük bir ihtimal var bu bir gerçek neyse ilk defa ilçede bir özel hastanede ameliyata girecez tekerlekli sandelyeyle kapıya bıraktılar kapı aralı geniş düğün salonu gibi bir yer sedyeler yerde ortalık gene mezbane havası kötü bir koku ankaranın gözünü seveyim baktım arkada kimse yok yavaşca kalktım sizinde ameliyatınızında dedim :) arkadan bir el kolumu tuttu hademe görevli nereye vallaha bir su döküp geleyim mal kütük gibi şişti diyince adam bir güldü millet ameliyattan çıktı ne oluyor yaw doktor geldi sessiz olun felan tamam git gel dedi kapıyı açtım bizimkiler hepsi kapıda ne oldu içerde bir gülüşme feryat hanım anladı ne olacak baba gene orayıda yakıp yıktı görmüyonmu millet kendinden geçmiş bir lavaboya gidip geliyorum dedim neyse girdik ameliyata bir bayan birde erkek narkozcu yani anestezi uzmanı bayana dedim seni anladıkta insan böyle durumlarda psikolojik olarak güzel şeyler görmek istiyor yanındakini nereden buldun getirdin dedim kız güldü yanındaki abi ayıp oluyor ha şaka şaka tabi bu arada millet ameliyat yapıyor üç adım mesafe ileride gene dedim bak iyi uyut uyanırsam bu ayağa kalkar kız nasıl yani dedi çocuk bünyesi narkozu almıyormuş diyince hı ozaman fazla ver sakatlık olmasın diyor :) neyse seromu bağladılar direk damardan eter verdiler vücudum karıncalandı tamamen gözler kapandı ama ankarayı aradım ne bir bulut nebir beyazlık bunun üstüne birde kendimdemiyim biri hocam hasta hazır başlayabilirsiniz diğeri nabız normal sizede hastayada nabızınızada lan ben kendimdeyim bağırıyorum ama ses çıkmıyor ardından burna bir makas girdi burnumu bişeyle açıyor ben basıyom küfürü kart kurt sesleri duyuyorum birden ameliyatın ortasında bir bağırma yan tarafımda bir kadını ameliyata almışlar oda kalp hastasıymış doktor bağırıyor küfür ediyor uyandıramamışlar diğeri diyor basın tokatı bu arada benim makas durdu bizim doktor ne yapıyorsunuz o hastayı uyandıramazsanız buraya gömerler sizi 30 dakka kadınla uğraştılar en son uyandırdılar ben içimden diyom ben kendimdeyim ama nasıl kalkacam diye neyse makas gene çalışmaya başladı iş bitince beni çarşafla kaldırıp sedyeye koydular gözüm kapalı ama ortam sesleri en ince ayrıntısına kadar duyuyorum kapıdan çıkınca bizimkiler ağlaşmaya başladı içimden bokmu var ağlayacak çıktık işte diyorum neyse odaya aldılar o girerken kahkaha atan hademe varya başımda öküz gibi böğürüyor hüsnü bey kalkın beni duyuyormusun hüsnü bey bilerek gözlerimi açmadım beklesin pezevek dedim işi ney orada bağırsın baktı olacak gibi değil bu seferde kulağıma eğilip bağırıyor biraz durdu sessizce ne öküz gibi böğürüyon diyince adam bir daha gülmeye başladı gözümü açtımki ağlayan bizimkilerde gülüyor :) işte böyle hayat boyunca hep gülmeye güldürmeye çalıştım espiriyi mizahı çok severim bir sonraki anılarda buluşmak dileğiyle kalın sağlıcakla.

şirin sana çok güldüm ben darpa uğradıktan sonra polis ler beni ambulans la acile kaldırdı yüzüm tanınmıycak haldeydi şuurum akli dengem yerinde ama yarı baygın haldeyim sol ve sağ ayaktan bıçaklanmışım sol elmacık kemiğim kırılmışım yüzümün sol tarafını hissetmiyorum ambulansta söylediğim tek şey yaşıyormuyum ailem beni bu halde görmesin acile götürdüler kırmızı bölge diye biryere hemen sandalyeye oturttular 6 tane doktor başımda birisi kafamdaki yarıkları dikmeye uğraşıyo öteki bacağımı dikiyo diğer asistanlarda iğne iplik veriyo bende tepki 0 sesleri duyuyorum bu nasıl hasta ne konuşuyo ne ağlıyo ne bağrıyo diyerek kendi aralarında konuşuyolar bi tane asistan doktor stajer kız a yalakalık yapıyo canım sen hic dikiş attınmı kız cevap veriyo hayır hocam gel öğreteyim neyse kıza iğneyi veriyor başlıyo bayan dikmeye bi anda canım acıdı ağzımın içi kan doluydu kasıtlı olarak doktorun üstüne tükürdüm doktor bana bağırdı napıyosun sen diye bende doktora bağırdım işini yap diye kalkmaya çalıştım ben darp görmüş hastayım git deneyini başkalarının üzerinde yap diye sonra uzman geldi asistanı çıkardı dışarı bana nasıl bu hale geldin diye sordu olayı anlattım biraz daha yakın davrandı sonra toplamda yüzüm kafam bacaklarım dahil 14 dikiş atmışlar kaldırdılar servis bölümüne 2gün yattım yolladılar eve sonra burun operasyonu için gitttim doktor dışarda bekle birazdan burnunu düzelticem dedi uleyn nasıl yani dedim bekle görürsün dedi ali ayvayı yedin dedim kendi kendime beni aldı odaya oturttu koltuğa yan koltukta da bitane bayan oturuyo geldi doktor dediki sakin ol şimdi uyuşturucam burnunu bende dedimki yeme beni kemik uyuşmazki uyuştuğu kadar dedi sen dedim bırak onu bunu canım ne kadar yanacak onu söyle dedim bana dediki elini cebine sok ..... ü sık dedi bende dediğini yaptım burnumun içine plastik bişey soktu bir acı bir ağrı anlatama saç telimden parmak uçlarına kadar ter geliyor hemen yan tarafımda bayan hasta var utançtan ağlayamıyorum bağıramıyorum 4 dakika sürdü öteki tarafa gidip geldim sonra plastik hamurdan bişeyler yaptı tampon diyolarmış tıkadı 2 burnumuda 1hafta sonra gel dedi yolladı eve elmacık kemiği ameliyatım tam komedydi onuda anlatırım sonra

Rahatsızlığım hemoraid değil fisul muş muayneye diye geldik ameliyathaneden selamlar beni bi korku sardıki:D

aman sakata gelme :) geçmiş olsun şimdiden malzeme çıkarsa hazırda bekliyorum paylaş :)

No problem bitti eve gidiyorum bayıtlmadılar bayıltmadan yaptılar 15dk sür

öyle kuru kuru işmi olur :) hadi geçmiş olsun ucuz atlattın.

Fisülü aldırdım bide peçete tıkamışlar