• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaşlar gem wk8 düşünüyorum düşünceleriniz nedir

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
değerli kardeşlerim abilerim gem wk8 ben baya araştırdım ama yakından deneme görme sansım yok,,demolarla bıraz tanıdım,ama demolarla olmuyacağını ve özellikle gem kullanan arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum,,saundu çok hoşuma gidiyo gem wk8 in,hiç gem kullanmadım o yüzden fazla bilmiyorum,alırsam pişman olurmuyum,,kullanımı hızlımı,yorumlarınızı bekliyorum,,lütfen polemik konusu yapmayalım başka aletlerle kıyaslama olmasın,,saygılar

Cevap: arkadaşlar gem wk8 düşünüyorum düşünceleriniz nedir

bi ara bende niyetlenmiştim gem wk4 için ama araştırdım baya güzel aletti ama vazgeçtim.
wk8 ler bildiğim kadarıyla birkaç tane versiyonu var ama hangisi iyi kötü bilmiyorum.
sanırım sample ses waw formatlarını okuyor.
ama tabiki aletin içindeki ses kartı eski olduğu için her sesten yeteri kadar verim alınamıyor.
bu konuda mikado melih ve mehmet mumcu arkadaşlar var gemleri iyi bilen onlarla irtibata geçersen yeteri kadar bilgilenirsin.

ben wk6 dan sonra gw8 aldım dünya varmış dedim...wk8 se veya le modelini al alacaksan ram olayı cok önemli o cihazlara anlam katan tek şey ramin yüksel olması eğer düşükse bi işe yaramaz kendi sesleri çok kötü...ama blokları yükleyince iyi sesler oluyor...32 mb veya 40 mb ram şart ama...tuşesi cok güzel kullanımıda rahat menü olarak ama ben batı müziği yaptıgımdan gw8 benim işimi gördü...

kullanabilirsen 32mg lık mega serisini gözü kapalı al aslında wk8 çok çok üstünlügü olan bir klavyedir aletin arkasında dursalar tam bir kapı malıdır teşekkürler

evli olanlara ev gerek müzisyenlere wk gerek

düsünüyorsan gercekten ben satmayı düsünüyorum temiz hiç sorunu yok almayı düsünürsen kardesim 05442444280 numaram

hocam bi ara niyet etmiştim ama kararımı değiştirip pa 55 tr aldım,ilginiz için teşekkürler

piyasa araştırmacısı olarak konuya cevap verecek olursam,birçok yönden üstün özellikleri olduğu söylenen bir alet.ancak ikinciel satışları yok denecek kadar az ve değerinden çok aşağıya bile alıcı bulamıyor.elinde kalma ihtimali yüksek.bunları göz ardı etme.saygılar...

sana yapılan yorumları okuyunca ben wk8 ldım ve inan pa55 veya idda ediyorum pa80 bile bu cihazın yanına yaklaşamaz...daha yeni aldım 2,1gb hard diski olan wk8 32mb remle istediğin blogğu atıp istediğin müziği yaparsın....,
beyler daha iddalı bı yorum yapayıom bu çihaz en azpa800 kalitesinde pa serisi samplelerinide okuyorrr...
yani korg piyasaya hakim ama wk8 e de incelemeden kimse yorum yapmasın ...sonra pişman olabilir...
benden söylemesi...

piyasa araştırmacısı olarak konuya cevap verecek olursam,birçok yönden üstün özellikleri olduğu söylenen bir alet.ancak ikinciel satışları yok denecek kadar az ve değerinden çok aşağıya bile alıcı bulamıyor.elinde kalma ihtimali yüksek.bunları göz ardı etme.saygılar...
sum gem wk8lerden elınde kalan varsa bana versın ben alırım kım demıs piyasesı yok dıye bos yere kımsenın malını kotulemeyın al elımde pa55 de var ps 50 de kımse arayıp sormuyo 1 wk8 satılıga cıkardım 1 ayda en az 10 kısı aradı kımsenın elındekı malı kotulemeye gerek yok piyanistsen wk8 gıbı makıneyı kullanırsın kullanamassan wk8 senı kullanmaz cunku ıcınde ruh yok . o ruh sende var ıyı calısmalar

Moderatör tarafında düzenlendi: