• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

arkadaslar korg triton almayi dusunuoyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar korg triton alacam ama sesleri ve ritimleri nasil dolduracam icine edi zurna var midir bana yardimci olur musunuz

Cevap: arkadaslar korg triton almayi dusunuoyorum

korg triton ,korg triton pro ,korg triton le, yada pa50 sd ,hangi iyidir lutfen yardim

arkadaslar bi yardim etsek lutfen

Tiritonlarda ritim yoktur...Ses olarak edi zurna sample olarak atarsın sinti aletdir onlar ses için yani..

ıkncı org olarak kullanrsn anca onları ama ses olrak harıkalar

yani tek ses olarak oyle mi yani ritim felan yok ha birde pa 50sd mi iyi yoksa triton mu ?

arkadasm sureklı degıısk orglarla ılgılı soru soruyorsn ben senı anlamadm ama pa50 sd pa80 ın alt modelıdır rıtmlıdır aynı bunun 80 gıbı flash kartlı olanıda var ama trıton sadece ses ıcındır ornegın amzanın hasretn kullandıgı korg m3 casıo cz serısı gıbı

yani ben triton le almak istiyorum cunku diyorlar edizurna var felan ,triton le icin hic mi hic mi ritim yok ?

Synth aletlerde diğer orglardaki gibi ritm yoktur. Üzerinde batı ağırlıklı kalıp ritmler vardır. Sample yüklenebilen sytnlere istediğin sesleri yükleyip kullanabilirsin.

tmm o zaman pa50 alacam ritimler icin ve ayrica bir korg triton alacam ses icin yani ritimi pa50 kulanacam ses olarakda triton'u oyle olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri