• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Atım arap makamı nedir ?

muzik38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 v2
Arkadaşlar atım arap oyun havasının orgla çalarken makamı nedir acaba? tam seslerini bulamadım org üzerinde çalarken. birde sarı yıldız oyun havasının makamınıda bilen varsa söylerseniz çok ikrama geçer. re karar çalıyorum bu arada

Cevap: Atım arap makamı nedir ?

yokmu bilen

kardeş atım arap uşşak makamıdır koma vermezsen sesleri bulamazsın.ben mi den çalıyorum re den hiç bilmiyorum ama re den çalıyosan eğer mi ye koma vermen lazım sanırım bi dene istersen

koma veriyorum mi ve siye koma veriyorum uşşak çalarken ama tam sesleri çıkaramadım normalde benziyor çaldığımda sanki tam olmuyor gibime geliyor. internette org ile atım arap çalan bir videoda bulamadım.bulabilsem iyi kötü fikir edinirimde.

o zaman bence orjinalini dinle istersen kulağın dolsun ilk önce ondan sonra hertürlü sesten çalarsın

valla her türlü oyun havasını çıkarabildim bi bununla sarı yıldızı çıkaramadım :) hadi benzesede idare ederde ama tam sesleri bulmayınca bukezde çalarken söyleyemiyorum

Walla orgun basinda olsam bi calar paylasirdim fikir olsun diye ama :) simdi is yerindeyim

Ozaman İnşallah müsait bi anında ufak bi demo yapıp atarsan çok müteşekkür olurum.

tamam akşam müsayit olursam atarım :)

teşekkürler şimdiden