• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Atım arap makamı nedir ?

Cevap: Atım arap makamı nedir ?

bildende konusuyor bilmeyende:

La üzre komasiz: Cikis icin: La Si Do Re#
Düsüs icin: La sol# Fa# mi

Insanlari düzgün bilderin lütfen.......

Mi Karari: Fa# Sol Fa# Mi Fa# Re# Mi, Si sibemol sol fa# mi fa# re# mi, fa# sol fa# mi re# do# do# si,l si do# re# mi sol fa# mi re# mi

atım arap komasızdır arkadaşlar komalı çalamassın tempo 90 gibi çalabilirsin bence

atım arap şarkısında koma yoktur Batı nihavent makamıdır

ne do majörü be: do majörde Re# Fa# görünmüsmü !!!!!!

Sen müzisyenim diye geçiniyorsun,org dersleri yayınlamışsın ama daha seslerin ne olduğunu öğren ve insanlara be diye hitap etmemeyide öğren olurmu?Bunlar en önce öğrenmen gereken şeyler.Ben senden 20 yaş büyük bir insanım ve müzik geçmişim de senin yaşından daha eski.Önce çaldığın kalıba bir dikkat et.Sen mi karar çalıyorsun Do karar değil.Ve ayrıca Do diyezlere indiğin bölümde bozuk çalmışsın ve oyun havasının içine etmişsin,Sen Do Majör kalıbının ne olduğunu biliyormusun,Do sesinin majör gamındaki notaları bana sayabilirmisin? sayamazsın bilmediğin belli.Do majör gamında Do nun diyezi ve fanın diyesi diye bir ses yoktur tamammı.Ben sana bu parçayı Do majör kalıbından komasız bir şekilde senden daha güzel çalayımda gör nasıl çalınırmış,