• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Awave 10.02 programı kullanımı hakkında yardım lütfennn...!!!!

piyanist roman34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND EA7
geçen haftalarda mavilim set ve backup arıyordum, hepinize teşekkür ederim paylaşımlarınız için, temin ettim..Mavilim ve Murat ortak yapımıydı sanırım,yalnız doğu yöresine hitap eden bir kart ve set olmuş, sesler de ritmler de harika ama düğünlerdeki farklı yöreler için yetersiz geldi bana, 7/8 Göçmen ritm yok, 7/8 laz üç ayak yoktu.Yine de işin içinde emek olduğu için tebrik ediyor teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Mavilim kartta beğendiğim efeckt ler oldu(Yeaahh;Zılgıt,yapıştııırr,kalabalık sesi..) Ayrıca sol klarnet, la klarnet, uşak, hicaz meyanlar çok hoşuma gitti. karttaki sesleri ve efectleri bilgisayar ortamında, awave 10.2 programıyla kmp formatına dönüştürüp, diskete atıp bu şekilde pa80 nin kartına ve cihaza ekleyebiliyormuşuz. Awave programıyla bu işlemi yapan arkadaşlar lütfen teker teker hangi işlemleri yapmamız gerektiğini yazabilirse çok memnun olucam lütfen!!!!!!! Şu an yeni yüklediğim kart Emo kilitsiz kart ve set olarak ta Ömeremo set. biraz uzun yazdım galiba, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ustalar....:confused: