• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 34
  • Görülen : 10K
Cevap: Az Laf Çok İş (pa500tr) 2014 Set

Merhaba saygı değer arkadaşlar en son hangi tarihte buraya set yüklendi hatırlayan var mı? Başlıktada belirttim setlerimizi mezara götüreceğiz ya!!!! aman yayınlanmasın yada kimsede pa500tr kalmadı :) Neyse benim nacizane yine çalışmalarım ile hazırladığım setin ritmleri tamam gibi performans seslere şekil veriyorum.Kismetse 3 üncü setimi yayınlayacağım lakin user 1 ve user 2 ritimlerine vereceğiniz yorumlar bunda etkili olacaktır. SAYGI VE SEVGİLERİMLE

(USER BANK1 )
(USER BANK2 )[/
Ellerine sağlık Ömer abi .Bayağı uğraşmışsın ama ; yanlış anlaşılmasın hep aynı ritmler dönüyor piyasada.Bu alete yeni ritmler yazılmıyor.Bende eski pa500 tr kullanıcısı olarak en büyük satma nedenlerimden biride buydu.Kendimizi kandırmayalım .bu orgun üzerine düşülseydi inanın pa 800 e yaklaşırdı .herşey bir yazılıma bakar.söyleyin hangi birimiz fabrika ritmlerinden başka orjinal 500 ritmi dinledik ki.Hepsi cevirme 80 den 800 den en az 4 -5 senelik eski ritmlerle idare etmeye çalıstık.Benim gibi bu işi tıcarette değilde hobi amaçlı yapan kişiler pek tatmin olamadı.
Ne deyim valla abi eline sağlık.Set toparlayanındır ;)
Güzel kardeşim neymiş alet sample okumuyormuş muş muş muş!!!! Bende ev kullanıcısıyım bana yeterde artar ...Son derece haklısın üzerine düşülmüyor çıksın bir kaç babayiğit yapsın seti bizde verelim parasını satın alalım icabında.Amaaaa yokkkkk ritim yazan set hazırlayan yok.Artık ben bunun altında başka şeyler ararım..Hoş bu malum firma habire yeni ürünler çıkaracakta kime satacak Allah aşkına.Yazık ben üzülüyorum insanlara alıyor aleti aradan 1 yıl geçmeden hopppp yeni bir seri sonra ver onu öldüm parasına al yeniyi..Bizde bu kafa olduktan sonra daha çokkkk cebimizden paralar uçar.Ben doğrusu anlamakta sıkıntı çekiyorum düğüne eğlenmeye gelen adam vallahi billahi pa80 ile çalan piyanistlede coşuyor pa3X ile çalanlada coşuyor!!! Birazda bu olayı piyanist arkadaşlar bu hale getiriyor desem inan doğruluk payı var.Neyse ben hobi diye aldım koydum aleti eve bana yeter nitekim müzik ile paramı kazanmıyorum.Ama müzik ile para kazanan arkadaşlarımızında Allah yardımcısı olsun.Saygılarımla

Cevap: Az Laf Çok İş (pa500tr) Set Geliyor

Elinize kolunuza sağlık hocam yeni setinizi sabırsızlıkla bekliyorum önceden çıkardığınız sette çok güzeldi sample sesler çok hoşuma gitmişti :) Sonsuz teşekkürler çalışmalarınızdan dolayı .

link falqn kalmamış elinde set olan arkadaşlar yükleyebirimi omunal arkadaşımızın setini.teşekkürler

Az Laf Çok İş (pa500tr) 2014 Set

Merhaba saygı değer arkadaşlar en son hangi tarihte buraya set yüklendi hatırlayan var mı? Başlıktada belirttim setlerimizi mezara götüreceğiz ya!!!! aman yayınlanmasın yada kimsede pa500tr kalmadı :) Neyse benim nacizane yine çalışmalarım ile hazırladığım setin ritmleri tamam gibi performans seslere şekil veriyorum.Kismetse 3 üncü setimi yayınlayacağım lakin user 1 ve user 2 ritimlerine vereceğiniz yorumlar bunda etkili olacaktır. SAYGI VE SEVGİLERİMLE

(USER BANK1 )
(USER BANK2 )
Bu seti nasıl bulabiliriz üstadım

Piyasadaki neredeyse tüm PA500TR setlerini indirdim.. En iyisi sizinki emeğinize sağlık.