• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

Cevap: Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

slm machin ben pa 900 kullanıyorum çok memnunum burda 900 için set 74 mb yazıyor fakat indiriyorum 3 veya 4 mb tutuyor set yok yanlız global var dogrumudur yoksa setmi inmiyor denemek isterdim ama inmedi yanlızca globalse iniyor nete fazla giremiyorum haberleşelim telim 0535 972 40 25 çalışmanda başarılar dilerim saygılarımla

Sette sorun yok internetinizi kontrol edin komple set inmesi lazim

tam 9 defa indirdim sadece pcm global pad multiseb dosyası iniyor ritimleri ve sesleri yok iki gündür deniyorum olmuyo saglık olsun denemeyi isterdim

şimdi 10 cu defa deniyorum set 2 mb iniyo o yüzdende içi boş çıkıyo oysab74 mb yazıyo olmuyo be arkadaşım yapacak birşey yok saglık olsun yinede emegin için teşekkürler

demolar sağlam olmuş hocam yeni sezonda PA900 cü arkadaşların çok işine yarayacaktır.

Birazdan güncellemeler ilgili demolar geliyor

arkadaşlar sizleri rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama bu 900 seti siz nasıl indiriyorsunuz ben 15 kez denedim sadece global ve pcm dosyası var set olarak yok al yine deniyorum linkte sorun var galiba inmiyo

arkadaşlar sizleri rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama bu 900 seti siz nasıl indiriyorsunuz ben 15 kez denedim sadece global ve pcm dosyası var set olarak yok al yine deniyorum linkte sorun var galiba inmiyo

yeni konu açtım hemde setin güncel hali ordaki linki dene

emeğinize sağlık

tsk ederim ertac kardesim güzel bir paylasim

Değerli Arkadaşlar,
PA900'ün T.C. helicon yani Vokal Processor özelliği ile ilgili detaylı ve güzel bir DEMO yapıp paylaşabilirseniz,bunu yapan kişi hem korg'a hemde birçok kullanıcıya faydalı olmuş olacaktır.

1-2 yabancı dışında pek bir paylaşım bulamadım...Acaba VOKAL kısmında yeteri kadar efect var mıdır? Yani bir Boss VE-20 pedalın yerini tutar mı?

Gerçi hepsini kullanmıyordum zaten. 2 ton ses 3 ton ses aynı anda var mı mesela,delay ve reverb..? Aynı anda verilebiliyor mu efectler?