• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

Cevap: Beklenen pa900 seti machın desıgner den hedıye

Pa600 e bir set çalışmam yok ancak bu setin sadece user dk ve style lerini yükleyerek ritimleri kullanabilirsiniz. Set şuanda 106 mb pcm e sahip ve bu en sade hali güncellemelerle bu sürekli genişleyecek . Yani sadece ritim kısmını yükleyip sesleri üzerine kendiniz ilave ederek ritim güncellemelerinden de faydalanabilirsiniz ancak altyapılarda kullanılan sound larıda yüklemeniz gereklidir.önümüzdeki günlere vakit bulursam pa600 içinde bu seti 95 mb lara düşürüp yayınlayabilirim.

Carismalara devam bütün tonlarda arabesk yaylilari hazirliyorum ayrıca birde kemanjat eklenecek

Ercan kardeşim demoları dinledim süper olmuş eline yüreğine emeğine sağlık kardeşim..Şimdi senin seti yükleyeceğim ama kendim bir takım batı tonlarda performans sesleri hazırlamıştım seninkini yüklemeden önce bunları yedeklemem gerekiyor sanırım..Ne güzel uğraşıyorsun bizim pek katkımız olmuyor,bende vakit buldukça ritim yazacağım ama bakalım artık kısmet :)

mesut abi yükleyince yorumlarını esirgeme senin yorum öneri ve tavsiyelerin önemli bekliyorum... saygılar sevgiler

Pa600 e bir set çalışmam yok ancak bu setin sadece user dk ve style lerini yükleyerek ritimleri kullanabilirsiniz. Set şuanda 106 mb pcm e sahip ve bu en sade hali güncellemelerle bu sürekli genişleyecek . Yani sadece ritim kısmını yükleyip sesleri üzerine kendiniz ilave ederek ritim güncellemelerinden de faydalanabilirsiniz ancak altyapılarda kullanılan sound larıda yüklemeniz gereklidir.önümüzdeki günlere vakit bulursam pa600 içinde bu seti 95 mb lara düşürüp yayınlayabilirim.

böyle bir jesti sabırsızlıkla bekliyoruz hocam emeğine sağlık şu pa 600 leride bir şahlandırırsan on numara olur. saygılar.

böyle bir jesti sabırsızlıkla bekliyoruz hocam emeğine sağlık şu pa 600 leride bir şahlandırırsan on numara olur. saygılar.

dostum bana pa600 konusunda yardımcı olursan bu setin pa600 versiyonunuda yaparım pa600 sistem hakkında sorular sorucam sana bana özelden telefonunu gönder. hatta pa3x versiyonunuda yapıcam

ustam paylasimin icin tesekürler ritimleri pa600 de denedim cok güzel eline saglik
en cokta su 2-4 tempolu ritim hosuma giti

saygilarimla

Beyendiginize sevindim pa600 versiyonunuda yapip yayinlicam vaktim oldugunda

Cevap: BEKLENEN Pa900-Pa3x SETİ MACHIN DESIGNER DEN.

MERHABA ARKADAŞLAR BEKLEDİĞİNİZ PA900 SETİ PAYLAŞIYORUM SET TABAN KALIP SETTİR. SÜREKLİ TARAFIMDAN SİZLERİN YORUM VE İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA GÜNCELLEMELER EKLENECEKTİR YAZ SEZONUNA KADAR EŞSİZ BİR SET OLMASINI İSTİYORUM VE PA900 KULLANICILARINA HEDİYEM OLSUN. EKSİKLER TABİKİ VAR VE PİYASA SETTİR ÜSTÜNE DÜZENLEME EDİT VE EKLEMELER YAPTIM. HER HAFTA ALLAH IN İZNİYLE GÜNCELLEME YAYINLAYACAĞIM VE SİZLERDEN DE BEĞENDİĞİNİZ SETLERDEN ALMAK İSTEDİĞİNİZ RİTİM VE SESLERİ BANA GÖNDERİP BİLDİRMENİZİ BEKLİYORUM BU SAYEDE HERKEZİN KULLANABİLECEĞİ GÜZEL BİR SET OLACAKTIR SAYGILARIMLA....

**MD ZURNALAR VE GRANİ RİTMİN EDİTLENMESİNDEKİ DESTEĞİNDEN DOLAYI TM MODERATOR SİNAN ABİME TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.**

PA3X İÇİN GLOBAL İ SİLİN PA3X İÇİN GLOBAL ÇALIŞMASI İLERLEYEN ZAMANDA YAPILACAK VE GÜNCELLENECEKTİR.

DEMOLAR ( DEMOLARI ACELE ŞİMDİ YAPTIM HÜCUM KAYITTIR.) VE SET LİNKLERİ ASSAGİDADİR

SET DOWNLOAD

MACHINDESIGNER-PA900.SET.rar
Link:

DEMOLAR

MACHINDESIGNER-TRAKYA CIF.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-2-4.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-ANGARA.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-CIFTETELLI.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-HALAY.MP3
Link:
MACHINDESIGNER-MAVI MAVI.MP3
Link:

Ercanım böyle güzel paylaşımından dolayı Ben Tüm trakya müzik ailesi adına TEŞEKKÜRLERİMİ sunar

Başarılarının Devamını dilerim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

slm machin ben pa 900 kullanıyorum çok memnunum burda 900 için set 74 mb yazıyor fakat indiriyorum 3 veya 4 mb tutuyor set yok yanlız global var dogrumudur yoksa setmi inmiyor denemek isterdim ama inmedi yanlızca globalse iniyor nete fazla giremiyorum haberleşelim telim 0535 972 40 25 çalışmanda başarılar dilerim saygılarımla