• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bişey sorucaktım

• Konbuyu başlatan FATSİ
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

FATSİ

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 80
Arkadaslar korg i30 org alıcam 8 aydır çalıyorum acaba bunun düğün ritimlerı fln varmı ve nasıl aıtcam??

Cevap: Bişey sorucaktım

olmazmı hepsi var baba alet ama ben senin yerinde olsam birazdaha güncel bi klavye bakardım

Arkadaslar korg i30 org alıcam 8 aydır çalıyorum acaba bunun düğün ritimlerı fln varmı ve nasıl aıtcam??

hocam tabiki var efsane orgtur i30,bi zamanlar hep g600 ve i30 la gidilirdi düğünlere

ama size tavsiyem,artık düğüne çıkılıcak bi orgta zurna elektro kesin olması gerekiyo,

nedeni, millet artık eskisi gibi değil,

halay çalarsın davul zurna sesi istiyolar,
ANKARA havaları kolbastı çalarsın elektro sesi istiyolar,
tabi bunlar benim düşüncelerim

hocam tabiki var efsane orgtur i30,bi zamanlar hep g600 ve i30 la gidilirdi düğünlere

ama size tavsiyem,artık düğüne çıkılıcak bi orgta zurna elektro kesin olması gerekiyo,

nedeni, millet artık eskisi gibi değil,

halay çalarsın davul zurna sesi istiyolar,
ANKARA havaları kolbastı çalarsın elektro sesi istiyolar,
tabi bunlar benim düşüncelerim

haklısın ama düğüne giden adam bence o kadar da üstüne gitmez, yani saksafon sesleriyle de iş götürebilir.Ben e-86 ile çalarken keyif almazdım çünkü davul takımları yetersiz, işte i30 iyi org özellikle trakya müziği için ama haklısın yeni nesil olsa daha iyi olur.ucuz ve sıfır yeni KORG için pa500tr öneririm, roland alacaksa da roland gw8

tşk ederım bılgılerınız ıcın...