• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5 için ritimler...

gunescaglar

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli dante.Keman,gitar. bağlama,
Arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum ritimlerin hepsini ayıkladım derledim toparladım sınıflandırdım kolay kullanılabilecek bir hale getirdim setin içinde tekrar eden ritim yoktur son dosyadaki tüm ritimler klasöründe batı ve diğer orglardan alınmış ritimler vardır size tavsiyem flaşınızdaki tüm ritimleri silin ve bunu yükleyin zaten flaşınızdaki bütün ritimler ve daha fazlası burda mevcut güle güle kullanın...

Cevap: Bk5 için ritimler...

Güneş Hocam keşke eki de koysaymışsın:)

hocam keşke ekide koyaydında işe yarayaydı :)

Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 6,10 GB (Gigabyte) aşılıyor. bu ne demek 36 mb dosya yüklüycem bu çıkıyo...

Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 6,10 GB (Gigabyte) aşılıyor. bu ne demek 36 mb dosya yüklüycem bu çıkıyo...

googleden, share.az sitesine gir dosyayı göz attan yükle sonra yüklenmiş olduğun dosyanının
link ini trakya müzik mesaj bölümüne yani cevap yazılan yere( kopyala) yapıştır........ bu kadar. trakya müzik sitede bende bu hatayı alıyordum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok güzel bir çalışma olmuş. büyük kolaylık ....benim bk5 usb nin içi karma karışık olmuştu .... :)

evet eminim bir çok arkadaşınkide öyledir bu şekilde çalışılırsa ritimlerin güzelliğide meydana çıkıyor bir şarkı çalarken peşpeşe ritimleri değiştirmek kadar güzel birşey varmı:))

teşekkürler arkadaşım çok güzel ve yorucu bir çalışma olmuş ellerine sağlık birde ses leri düzenleyen bir arkadaş olursa çok makbule geçecek umarım kısa zamanda oda olur..

Tşekkür ederim abi. Ellerine sağlık