• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bk5 için ritimler...

Cevap: Bk5 için ritimler...

akşam hemen indireceğim....şimdiden teşekkürler...ayrıca ritim değiştirince yeni çağırdığım ritmin istediğim varyasyondan gelmesi olayını çözecek arkadaşa mükafat vermeyi planlıyorum:)

Bu olayın neden bu kadar sıkıntı verdiğini çözemedim sonuçta istediğin varyasyon tuşuna basarak ritim değiştirebilirsin...

Tesekkurler

Güneş hocam, çalışmalarınız için çok teşekkürler. Bu ritmlerden hangilerini editlediniz?
Bi de bir şey daha sormak istiyorum. Bk-5 or de registration memory özelliği yok değil mi? Yazılım güncellemeyle yapılamaz mı acaba?
Teşekkürler

registration memory özelliği yok ama kullandığımız ritimlere one touch atayıp koma tempo transpose ayarlayıp ritiminde ismini çalacağımız şarkının ismiyle değiştirip kaydedebiliriz ritimi çağırdığımız anda çalacağımız şarkı hazır olarak gelir yani aletin eksiği yok Allaha şükür:))

linki yenilermisiniz dosya yok

güneş hocam dosya silinmiş sanırım indiremedim

link silinmiş tekrar yüklermisiniz

Teşekkürler hocam elinize sağlık

indiren arkadaşlarım tekrar paylaşabilirlerse cok iyi olur. ben verilen linkten indiremedim.