• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5 PA900 Hangisi?

• Konbuyu başlatan My75
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görülen : 10K
Cevap: BK5 PA900 Hangisi?

Merhaba arkadaşlar.Cihazlar iyimi kötümü bunları yazarken her ikisinden demolar koyalım ki alacak arkadaşlara ona göre yön vermek daha doğru olmazmı ?.Ben şu an ketron xd9 kullanıyorum bunu beğeniyorum.Başkası beğenmeyebilir.Önemli orgun pahalısı iyidir diye bir şey yok.Yeterki duygunuzu parmaklarınıza verin.Gerisini klavye halleder.r.Daha önce sitemizde yayınlanmış olan tyrosfatih nikli arkadaşımızın BK5 ile yapmış olduğu demoyu sizlere paylaşmak isterim.Başka demo isterseniz elimde var ise yardımcı olabilirim.saygılarımla.sultanahmetkaraman

:eek: Mesut pa900'ün en şikayet edilen noktası estetik olmayışı. :) Yanlışmı yazdın acaba. Ayrıca bende estetik olmadığı düşünüyorum. :rolleyes:

Ya Alper estetik derken görünüm olarak diyorum,yani bana göre kasa şekli v.s güzel ama bak konu açtım oradan oku..Bugün PA900 ü yakından inceledim,yine estetik ama sanki kasası ne bileyim :)

Beyler bu arada tartışmanıza gerek yok,PA900 tabiki çok üstün ama BK5 de fiyatına göre aynen yaramaz çocuklar gibi :)

Kısaca her 2 alette fiyatına göre çok iyi bence..

daha önce bende 2x vardı şimdi 900 var 900 deki saund lar 2x de yok tatlılık 2x de yok.vocal meselesi ise 900 muhteşem bir vocali var bence 900.

pa 900 de x3'ün ses motoru var ayrıca 192 mb hafıza 2 mp3 çalar var bence 900 al pişman olmazsın her çıkan alete çamur atarlar ucuz diye eğer 900 3000 avro olsydı herkes iyi derdi pahalı olunca iyi anlamına geliyo 900 derim

ben şahsen roland hastasıyım ses temizliği doğallık sound çok tatlı roland on numara bir alet ancak korgun pratiklik sample kullanıcıya açık dokunmatik ekran geniş hafıza sorun çıkarmayan usb okuyucu herşeyiyle pa900 bk5 ten çoooooooooooooooooooooook üstün onu belirteyim hiç kıyaslamaya gerek yok korg tercih edilecekse prof sahne yapılacaksa ilk tercıh pa3x 2. Tercih pa900 3. Tercih pa2x pro 3. Tercih pa800 4. Tercih yamaha a2000v2 plus +emo olmalıdır ancak ben kendim ritim yazarım edit yaparım programımı hazırlarım derseniz yeryüzünün en soundlu aleti audya 5 1. Tercih tir ondan sonra tyros 5-4 olmalıdır saygılarımla

değerli kardeşim, bir soru sormuşsun. Tam 9 sayfa yorum. Kafalar karışmış.allak bullak olmuş. Bursalı ercan hocam boş değil. Söylediklerine kulak ve ve dinle. Zararlı çıkmazsın.. Pa900 kullanıcısıyım. Hiç pişman olmadım. Set bolluğu var. Korkma. Yer yöreye aişt ritim ve ses bolluğu var. Kaldır başını şöyle bir etrafına bak.etrafında hangi markayı daha çok göreceksin izle kararını vereceksin.. Hüseyin babacan çorlu

Bende ercan beyin ve babacan ın fikirlerine katılıyorum. Kardeş ben 14 yıl G600 den sonra yılbaşında PA900 E geçtim. 1 yıldır ne alayım diye düşünmüştüm. Atladım İstanbula aldım PA 900 ü yükledim Machindesigner Ercan beyin setini olay bitmiştir. içerisindeki bağlama sesleri yeter sabaha kadar çal çalabilirsen. Bu yaz bağlamacı tutacaktım yanıma bundanda vazgeçtim. PA 900 bağlamacıyı aratmıyor. Saygı ve selamlarımla

pa 900 her geçen gün kendini güzelleştirmeye devam ediyor. yeni o.s. ile hatalar giderildi ve hem mikrofon hem line in aynı anda mp3 mix kayıt yapabiliyor. ileride daha da iyileşeceğini düşünüyorum. pa800 le ve pa2x le sound farkı varmı diyenlerede söyliyim sound farkı bariz var pa900 daha doğal naturel ve daha temiz ses veriyor pa2x ve pa800 daha sert metalik ses veriyor . Haftada 2 kere pa2xle pa800 le yanyana çalıyoruz cihazada giriyoruz fark bariz ve eq ile arayı daha da açıyor. pa900 ü nasıl işlersen sana öyle performans veriyor üstünde gelen setle hiç ayar yapmadan effectleri kendiize göre düzenlemeden dinlerseniz hiçbir klavye zaten tat vermez .