• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bugün bende medeli dante ailesine katıldım

Cevap: Bugün bende medeli dante ailesine katıldım

Eğer forum kurallarına aykırı ise mesajım silebilirsiniz. Alttaki linkteki ürünü alsam sıkıntı yaşar mıyım fiyat uygun ama sıfır olduğuna dair bilgi yok. . Amatör şekilde evde çalmak için orgu almak istiyorum piyasayı ve hangi firmalar güvenilir bilmediğimden sorma ihtiyacı duydum.

Eğer forum kurallarına aykırı ise mesajım silebilirsiniz. Alttaki linkteki ürünü alsam sıkıntı yaşar mıyım fiyat uygun ama sıfır olduğuna dair bilgi yok. . Amatör şekilde evde çalmak için orgu almak istiyorum piyasayı ve hangi firmalar güvenilir bilmediğimden sorma ihtiyacı duydum.

Hitit Müzik DanteTR bayilerinden birisidir.

Bazı alışveriş siteleri ürün fiyatlarını dövize göre endeklemiyor olabilir.

Fiyat ve cihazın 2. el olup olmadığını öğrenmek için satıcı ile irtibata geçerseniz daha doğru bilgiye ulaşmış olursunuz.

Dediğiniz gibi fiyat güncellenmemiş, acaba Utar Müzik Dante Tr bayisi mi ?

Dediğiniz gibi fiyat güncellenmemiş, acaba Utar Müzik Dante Tr bayisi mi ?

evet Utar Müzik te DanteTr bayisidir.

Tüm bayileri ve bayiler hakkındaki bilgileri buradan öğrenebilirsiniz :

hayırlı olsun kardeşim hoş geldin...

Salım KARA en az Ramazan KAYNAK kadar kalıtelı ve aynı zamanda teknık bır elemandır zamanla Danteye neler kattıgını hep beraber gorecegız ..
hayırlı ugrlu olsun gule gule kullanın

Slm arkadaşlar.Uzun zamandır siteye girmiyordum.Bu yazılanları yeni gördüm.Düşünceleriniz beni sevindirdi teşekkür ediyorum.Yeni sezonda dante tr ye yeni ritimler yazıp hediye edeceğim.Piyasada yeni çıkmış olan yöresel ritimler var fakat gördüğüm ve duyduğum kadarı ile yöreseller eksik.Mart ayından sonra yeni ritimşer yazıp sizlere hediye etmeyi düşünüyorum.Yöresel olarak istediğiniz bir ritim varsa yardımcı olabilirim.Herkese saygı ve sevgilierimi sunar hayırlı günler dilerim.

abi dönüş mü var danteye inşallah

Hayirlisi olsun abi

bende dante tr ailesine katıldım.hobi olarak ilgileniyorum.cihaz hakkında yorum yapacak seviyede değilim.ancak iyi bir cihaz ..
Bana göre bir eksiği manuel nota girişinin olmaması.İlerde eklenebilirmi bilmiyorum.Bu konuda hayal kırıklığına uğradım doğrusu.Bir hatasıda metronom açıkken volum ayarı yapınca metronomun sesi duyulmuyor.sanırım yazılımla düzeltilir.
Sonuç olarak çok önemli eksikler değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri