• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Bugün bende medeli dante ailesine katıldım

Cevap: Bugün bende medeli dante ailesine katıldım

bende dante tr ailesine katıldım.hobi olarak ilgileniyorum.cihaz hakkında yorum yapacak seviyede değilim.ancak iyi bir cihaz ..
Bana göre bir eksiği manuel nota girişinin olmaması.İlerde eklenebilirmi bilmiyorum.Bu konuda hayal kırıklığına uğradım doğrusu.Bir hatasıda metronom açıkken volum ayarı yapınca metronomun sesi duyulmuyor.sanırım yazılımla düzeltilir.
Sonuç olarak çok önemli eksikler değil.

manual nota girişinden kasıt, step record mudur?

Kastettiğim bilgisayar ekranında encore vs gibi bir programla yazıldığı gibi cihaz ekranında notaların tek tek yazılması ve dinlenebilmesi.benim gibi yeni öğrenen için çok faydalı olurdu.

Kastettiğim bilgisayar ekranında encore vs gibi bir programla yazıldığı gibi cihaz ekranında notaların tek tek yazılması ve dinlenebilmesi.benim gibi yeni öğrenen için çok faydalı olurdu.

demek isteidiğiniz SCORE özeliği mi?

ekranda notaların gösterilmesi ama bunun yanında manual olarak girilmesi?

demek isteidiğiniz SCORE özeliği mi?

ekranda notaların gösterilmesi ama bunun yanında manual olarak girilmesi?

evet istediğim aynen böyle
ilginize teşekkürler .

Anladım. Score özeliği kayıt edilmiş midilerin notalarını gösterebilir.

Örneğin hocanız size, bir şarkıyı çalışmanız için bir midi kaydı yaptığında, siz SCORE bölümüne girip o kaydın notalarına bakıp eşlik edebilirsiniz.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri