• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ChordSolo Altyapı ve Midileri

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Yeni baştan başlıyoruz...:)
buyrun;

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Seni Ben Unutmak __stemedim ki by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir senden öğrendimaltyapı.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir ben gene sana vurgun by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir banayalans__yledileraltyap__.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Bak talihe Altyap__ by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Aşkseninadın_altyapı.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir aşk-ı kıyamet by ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir anlamazdınaltyapı.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir ordunun dereleri altyapı by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir KibargelinAltyapı by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir ispanyol meyhanesi by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir halhal.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir gurbet by ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir geceleraltyapı by ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir drama köprüsü by ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir bensenisevdiğimialtyapı by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir yaln__z__m altyap__vokalsiz.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir şarkılarımsın altyapı.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir sevmek için yaratılmış altyapı by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir sensiz olmuyor by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir seni çok seviyorum.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Yeter Artık Deli Gönül Altyapı by ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir efem altyapı by_ChordSolo.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir Sensiz Olmaz by ChordSolo altyapı.mp3

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir El Gibi Altyapı by_ChordSolo.mp3

Midi Dosyaları;

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir midiler.rar

4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir ChordSolo_midiler.zip

not:web sayfam imzamdadır,devamlı güncellenmektedir...

ne güzeli yeni evlenmiş fakir bir çift gibi... her ay eve küçük küçük eksik eşyalar alınacak..1 sene sonra birde bakmışsın her şeyin mükemmel olmuş....sitede sıfırdan kuruluyor..... elini taşın altına koyan arkadaşlara ne kadar teşekkür etsek azdır....

eline saglik ustat guzel basarilarini devamini dilerim.tesekkurler.

teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş...

Cevap: ChordSolo Altyapı ve Midileri

bana bu şarkılardan biri lazımdı ama geç kalmışım anlaşılan.:(yeni gördüm daha konuyu.:(ellerine sağlık ChordSolo.linkleri yenileme imkanın varmı bilemiyorum:)