• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

çok acil pa 800 için 64 mb ilahi seti

Cevap: çok acil pa 800 için 64 mb ilahi seti

bu site kulli palavra müzüsyenler birliğiymiş bnce alakası yok burda herkes para peşinde menfaat perşinde

bu site kulli palavra müzüsyenler birliğiymiş bnce alakası yok burda herkes para peşinde menfaat perşinde

:) neden böyle düşünüyorsunuz anlamadım sıkıntınız nedir?

sayın

muhammetzahit kullanmış olduğunuz uslubünüz hiç hoş değil bu tür hakaret ve yersiz ve gereksiz yargılarınız burda hiç bir kişiye ne yakışır nede yakıştırılabilir.Burada herkes canıgönülden birşeyler payşırken bunları burada konuşman benim hiç hoşuma gitmedi ayrıca hiç insanın da hoşuna gideceği bir konuşma tarzı değildir.Lütfen bence bunları yazarken laf olsun diye değilde söylediğiniz sözün gerçeklik payını tartıp daha sonra yazmanızda fayda vardır.Bu bence sadece burada değil insanın hayatının bir çok alanında da karşısına çıkabilir.Zaten bununla ilgilide çok sayıda ata sözleri mevcuttur.Ben buradan daha fazla bunları yazarak ortamı daha fazla germeden bu konunun kapatılmasını rica ediyorum

SAYGILARIMLA...

çok teşekkürler