• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

cok acil yardim korg pa 800 256 mb ram problem

Cevap: cok acil yardim korg pa 800 256 mb ram problem

arkadaşlar o os orgun serinosuna göre özelyazılım başkasındanda yüklesen olmaz DTL ELEKTİRONİYİ ARA YARDIMCI OLURLAR

klevyenın seri numarasını dtl yı ara bildir sana 256 os pkg dosyasını e mail adresine göndersinler baska klevyenin 256 os ile çalışmaz ve mutlak bir yere kayıtlamıyı unutma

tsker usta sagol ama problem benım kalvyei vıyana avusturyada bir usta yapdı ve veremem dıyor ban sımdık ben serı numarasını versem dtl e verırlermı yazılımı os dosyalarını bana

DTL ELEKTİRONİYİ arasam orgun serı numarasını versem yolalarmı os yazılımı ve fabrıka dosyalarını cunku yurdısında usta yapdı onda budun dosyalar o aldı onları veremem dıyor sımdık ben arasam verırlermı bana serı numarasını soylesem madem yazılım orgun serı numarasına göre yazılıyor neden vermıyorlar

bırde teefon nummarası lazım dtl elektronıkın

tm arkadaslar sagoln ılgınız ıcın aradım dtl elektronıkı orgun hd sınde olmazı lazım bıze orgun serı numarasını yolayın bır bakalım org bızım sızdem ılemı calısıyor dedıler cunku cok lazım oluyor os fabrıka dosyaları

Onu yedeklemen gerekirdi çünkü her aletin ki farklı ancak bulabileceğin yer orga kim ram taktıysa onlar da olur oda büyük bi ihtimal ücret talep eder. saygılar .

slm usta os nasil yeteklerim yapan usta ilk once veremiyoruz os dedi simdik de senin usb hd var diyor ben birsey anlamadim bu ìşden anliyacan papaz olduk adam ile

sana bi mesaj attım almadınmı barış

aldim usta eyvallah desteginiz icin rami yapan usta bukadar anlayisli degildi hata bugun papaz olduk niye taktin sen os neyepacaksin diyor bana