• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante hakkında dusuncelerım

egemendezgin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
Merhaba sayın ustadlarım.Oncelıkle sırket sahıbıne ve can bey ramazan bey salım bey batuh bey olmak uzere herkese ellerıne saglık dıyorum.Son gunlerde ramazan hocamın yapmıs oldugu demolar sayesınde dante tr almayı kafaya koydum.BK5 ile kıyaslama yapanlar var bk5 dante tr nın yanından bıle geçemez bılgınız olsun arkadaslar.2 Saattır demoları dınlıyorum sazı saz gıbı zurnayı zurna gıbı yanı aletı tam anlamıyla calan ekıpmana ve ozellıkle ramazan hocama teşekkür ediyorum.Yenı guncelleme gelmıs ılk fırsatta denıycem yenı guncellemelerı.İyki varsınız DANTE Ailesi.

Cevap: Dante hakkında dusuncelerım

Merhaba sayın ustadlarım.Oncelıkle sırket sahıbıne ve can bey ramazan bey salım bey batuh bey olmak uzere herkese ellerıne saglık dıyorum.Son gunlerde ramazan hocamın yapmıs oldugu demolar sayesınde dante tr almayı kafaya koydum.BK5 ile kıyaslama yapanlar var bk5 dante tr nın yanından bıle geçemez bılgınız olsun arkadaslar.2 Saattır demoları dınlıyorum sazı saz gıbı zurnayı zurna gıbı yanı aletı tam anlamıyla calan ekıpmana ve ozellıkle ramazan hocama teşekkür ediyorum.Yenı guncelleme gelmıs ılk fırsatta denıycem yenı guncellemelerı.İyki varsınız DANTE Ailesi.

Slm.Merhaba egemen kardesım.Yorumlarını okudum tesekkur edıyorum dusuncelerını paylastıgın ıcın.Bız kesınlık markalarla bızım orgumuzu mukayese etmıyoruz bu sızın guzellıgınız.En kısa zamanda sızıde DANTE Ailesınde gormek ısterız.Teşekkürler.

Biraz acele etme, dantenin ikinci modeli çıkacak, sağ sol pitch bend ve daha kullanışlı olacakmış.

Biraz acele etme, dantenin ikinci modeli çıkacak, sağ sol pitch bend ve daha kullanışlı olacakmış.

Dantenin' ikinci modeli değil çıkacak olan, ikici OS si çıkacaktı, ve çıktı. Pitcbend olayıda, fabrikasyon olarak böyle satılacak, sonradan değiştirmek isteyenler, sağ sol yaptırabilecek. Bu işlemide Can bey yapacak çalışmalar bildiğim kadarıyla devam ediyor. Yani direk sağ sol pitcbend satışı olmayacak, bu sebeple beklemenize gerek yok.

Slm.Yanlış bir bilgi verilmiş o yüzden açıklama gereği duydum.Dante tr nin 2. bir versiyonu çıkmıyacak,Sadece dante tr lere isteyen sağ sol pitch bend taktıra bilecek.Yani fabrikadan sağ sol pitch bend gelmiyecek,biz kendimiz burada isteyene belli bir ücret karşılığı yapıcaz.Ama daha henüz kesinlik kazanmadığı için şu anda ne tarih nede zaman verebilirim.İyi günler.

pitchbend in sonradan takılacağını duymuştum.ama 2. bir veryon cıkacağını duymamıştım.murat ve ramazan hocam gerekli açıklamayı yapmış zaten.Bu arada ramazan hocam youtube den sizi baya bi izledim ve demolar çok iyi.Bu sitede olduğunuzu 1 hafta önce öğrendim ve yamaha daki başarılarınızı bildiğim için dante tr de de öyle olduğuna kanaat getirdim ve tahminlerim boşa cıkmadı.Süper bir ekipsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pitchbend in sonradan takılacağını duymuştum.ama 2. bir veryon cıkacağını duymamıştım.murat ve ramazan hocam gerekli açıklamayı yapmış zaten.Bu arada ramazan hocam youtube den sizi baya bi izledim ve demolar çok iyi.Bu sitede olduğunuzu 1 hafta önce öğrendim ve yamaha daki başarılarınızı bildiğim için dante tr de de öyle olduğuna kanaat getirdim ve tahminlerim boşa cıkmadı.Süper bir ekipsiniz.

Slm.teşekkür ediyorum egemen kardeşim sağ ol.Aleti aldığın zaman her konuda bizden destek alabilirsin.İyi günler.

Dante TR joystick pitch benderli modeli çıkmayacak.
Sadece opsiyonel olarak isteyen taktırabilecek.

Peki bu modilation tuşu da pitch bende dahil edilebilecekmi böyle bir çalışma ile ?

Bende aleti merak ettim canlı dinlemek canlı canlı bi çalıp denemek için kayserideki bayisine gittim ama adamlar canlı dinletemeyiz sıfır cihazı fişe takarsak cihaz 2.el olur ciddi alıcıysan kayseriden alan birilerininin cihazını getirtir dinletiriz dediler dediler.bende şimdi canlı dinlemediğim aletin neden ciddi alıcısı oluyum.sonuçta pa800 kullanıyorum,belki beğenmeyeceğim. malesef dinleyemeden geri döndüm.

Moderatör tarafında düzenlendi: