• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR ile ilk yaptığım programdan izlenimlerim.

Cevap: DANTE TR ile ilk yaptığım programdan izlenimlerim.

Hayatım boyunca kullanılmadım 1.sınıf sosyete hizmet veriyorum mesleğimden memnunum.Birdaha benim üzerimden yorum yapmayın buzamana kadar sizi kırmadıysam tek sebebi yaşınızdır.

Ne tesadüfki neredeyse piyanistali ile aynı günlerde gün farkıyla almışsın? 4 gün sabredip 2 aynı markaya pazarlık daha makul olurdu. Ki, cumartesi günü Kadıköyde Ali, sabah 8.30 da buluşup vapurla malı almayı diye de sitede ilan etmişsin. Bu bir tesadüf değil, çelişki. Bu kadar zamandır proglamlara çıkıyorsun. İlk kez bu marka olması bence Ali' nin malından kaynaklanmakta. Hep almış görünmektesiniz. Hep dedim, bunları teftiş etmenin imkanı yok diye.Ne hikmetse salı günü alıp, çarşamba değilde, cumartesi günü ! Acaba Ali' nin aletini cumartesi alınıp, akşamı mı kullanıldı. İnsan ister istemez düşünüyor. Ali' de temizin Allahı buna kuşku yok. -/-/-/-/ Şimdi geçelim diğere, şimdiye dek katıldığım müzikli restoran veya ona benzer yerlerde, garson ne anlar medeli' den veya herhangi bir markadan. Klavye bile onun için gereksiz gümbürtü. Adam işine odaklı. Ne bilsin müzik alemini ! Markadan ve kaliteden ne anlar? İş buraya kadar düşmüşse vay yazık müzisyenlerimize. Düğün sonundaki garsonun tek ifadesi bahşiştir. Sen bunu filarmoni üyesi zannedip, ödül verdi anlamınamı aldın ! Beleşe kapatıp. Aletin saundu nasıl çıkacak diye merak etmişsin. Pes vallahi, bu düğün salonuna kadar hiçmi fikrin yoktu? hiçmi denemedin? Bunca verdiğin fetvaya rağmen. Bu nasıl cahil cesareti? Salonda ses berbat çıksaydı, ne olurdu halin? Hala hiç kızarmadan bunların üstesinden gelip yanıt verirsen hiç şaşmam. Artık devir, ağzı laf kalabalığı yapanlarındır. Ne hikmetse sonlarıda hüsrandır......

Merhaba ben salı günü aleti Volkandan satın aldım , cumarteside ali ile birlikte ona sıfır alet almaya gittik, yardım etmek suçmu. sahte nickler altına girip insanlarla dalga geçmek yaşınıza yakışmıyor, ismim belli telefonum burda var, face adresimden aleti alır almaz salı günü koyduğum videolar ve resimler var. Başka bi derdiniz varsa arayın özelden görüşelim. Nick altına gizlenip boş laf kalabalığı yaparak biryere varamazsınız...

Ha bu arada, her klavyelerin tesisat seçtiğini ve seçebileceğini kime anlatayım ne diyim....

Ha bu arada, her klavyelerin tesisat seçtiğini ve seçebileceğini kime anlatayım ne diyim....

Ne tesadüfki neredeyse piyanistali ile aynı günlerde gün farkıyla almışsın? 4 gün sabredip 2 aynı markaya pazarlık daha makul olurdu. Ki, cumartesi günü Kadıköyde Ali, sabah 8.30 da buluşup vapurla malı almayı diye de sitede ilan etmişsin. Bu bir tesadüf değil, çelişki. Bu kadar zamandır proglamlara çıkıyorsun. İlk kez bu marka olması bence Ali' nin malından kaynaklanmakta. Hep almış görünmektesiniz. Hep dedim, bunları teftiş etmenin imkanı yok diye.Ne hikmetse salı günü alıp, çarşamba değilde, cumartesi günü ! Acaba Ali' nin aletini cumartesi alınıp, akşamı mı kullanıldı. İnsan ister istemez düşünüyor. Ali' de temizin Allahı buna kuşku yok. -/-/-/-/ Şimdi geçelim diğere, şimdiye dek katıldığım müzikli restoran veya ona benzer yerlerde, garson ne anlar medeli' den veya herhangi bir markadan. Klavye bile onun için gereksiz gümbürtü. Adam işine odaklı. Ne bilsin müzik alemini ! Markadan ve kaliteden ne anlar? İş buraya kadar düşmüşse vay yazık müzisyenlerimize. Düğün sonundaki garsonun tek ifadesi bahşiştir. Sen bunu filarmoni üyesi zannedip, ödül verdi anlamınamı aldın ! Beleşe kapatıp. Aletin saundu nasıl çıkacak diye merak etmişsin. Pes vallahi, bu düğün salonuna kadar hiçmi fikrin yoktu? hiçmi denemedin? Bunca verdiğin fetvaya rağmen. Bu nasıl cahil cesareti? Salonda ses berbat çıksaydı, ne olurdu halin? Hala hiç kızarmadan bunların üstesinden gelip yanıt verirsen hiç şaşmam. Artık devir, ağzı laf kalabalığı yapanlarındır. Ne hikmetse sonlarıda hüsrandır......

Birde salı günü orgu Volkandan satın alır almaz, açtığım konu burda mevcut, hatta sizde yorum yazmışsınız ama, konu ile alakalı olmayıp başlığı sabote etmekten hangi konuya ne yazdığınızı unutmanız normal. İnsanlara iftira atmaktan ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum, bir daha benim hakkımda iftira atmayın, benim ismim açık, burda ve her klavye formunda tanınan biriyim, forumdan birçok arkadaşa klavye aldım ve verdim, insanları tanımadan,anlamadan dinlemeden yorum yapmayın. Eğlendiğinizi sanıyorsunuz ama, kabak tadı verdi artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

İzahate gerek yok ama yinede söyleyeyim, Ünsal Çimenci'nin yüreğine su serpeyim. Murat cihazı salı günü benden almıştır. İyikide almış, bu değerli kardeşimle tanışma fırsatı buldum. Kendisi düzgün, oturaklı, müzik dostu bir arkadaştır.

Laf kalabalığına gelince; sonları hüsran oluyor bu çok açık :)

Volkan kardeşim sırf benim Dante de olmam için bi güzellik yaptı Allah razı olsun, peşin paraya çok rahat satabileceği klavyesini bana takas yoluyla verdi. Bazı şeyler aramızda kalmalı diyerek dillendirmedik ama malesef konu nerelere geldi. Severek girdiğim bu foruma artık korkarak ve endişe duyarak giriyorum. Heran yazdığımız yazılar yanlış anlaşılıp biyerlere çekilecek diye endişe duyuyorum. Lütfen artık yönetim buna bi çare bulun....

Volkan kardeşim sırf benim Dante de olmam için bi güzellik yaptı Allah razı olsun, peşin paraya çok rahat satabileceği klavyesini bana takas yoluyla verdi. Bazı şeyler aramızda kalmalı diyerek dillendirmedik ama malesef konu nerelere geldi. Severek girdiğim bu foruma artık korkarak ve endişe duyarak giriyorum. Heran yazdığımız yazılar yanlış anlaşılıp biyerlere çekilecek diye endişe duyuyorum. Lütfen artık yönetim buna bi çare bulun....

Yönetim bence bu söz konusu zat'ı banlamakta geç kaldı. Şimdiye kadar on defa banlanmalıydı diye düşünüyorum...

Murat ustam ilk org ile programin basariyla sonuclandigina sevindim

lakin ben yillardir sahnede calismalarimi yaptim ve degisik orglar ile ve simdiye kadar hic kimse gelipte orgumun markasina bakmadi öyle marka merakli kisiler zaten müzikten anlamayan kisiler olarak degerlendiriyorum
öyle konulara ben gülüp geciyorum bile

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

çarşamba akşamı ustamla ben yapıcam düğün