• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante Tr Performan Ses ve Goruslerim

Cevap: Dante Tr Performan Ses ve Goruslerim

Admin paylasimlari kaldirmis. Burdan paylasim yapmanin yasak oldugunu bilmiyodum sadece link mi ekleyebiliyoruz. Birkac paylasim daha vardi simdi yok.

Elinize sağlık. Salim'in yazdığı austik ritimlerde çok başarılı, acs olanlar. Onlarlada birer demo bekleriz sizden.

Bati ritimleri de Salim kardesimin ritimleri de cok guzel. Mesaide oldugum icin sadece geceleri zaman ayirabiliyorum. Ancak kimse paylasimda bulunmuyor form cok hareketsiz nerde bu insanlar. Salim kardesim sen birkac paylasim yap da milletin kani kaynasin bari.

Bana kirpi klarinet sample data gönderin cihaza ilave edelim.(1 sonraki güncellemede).

Can bey kmp dosyasi yeterli mi, buradan gonderebilir miyiz yoksa mail mi atalim

yeterlidir.siz salim'e gönderin kendisi bana ulaştırır dosyayı.

arkadaşlar bu ay herhangi bir güncelleme olacakmı acaba ritim veya performans olarak

Yeni ritimler gelecek, iş yoğunluğu nedeniyle bir süre daha beklemeniz gerekiyor, ama bu süre çok uzun olmayacak.

4 gözle bekliyoruz şimdiden teşekkür ederiz tüm dante tr için çalışan arkadaşlara.