• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr soru ve cevap bölümü

Cevap: Dante tr soru ve cevap bölümü

iyi günler ramazan bey... bir sorum olacaktı.
-orgda mp3 çalarken vokal sesini veya enstrumental müzik çalarken enstüman sesini veya midi çalarken enstrüman sesini kapatabiliyormuyuz veya kısabiliyormuyuz..

Flash diske bahsettiğiniz dosyayı çıkardım. store m1 ve m3 tuşlarını aynı anda basılı tutuyorum ama gelen 3 seçenekten hiçbiri seçili gelmiyor kendimde seçemiyorum. Ancak usb de bu dosyalarda başka dosyalarda mevcut bundan kaynaklanabilirmi sanmıyorum ama... En iyisi ben sıfır flash bellek alıp öyle bir deneyeyim. Yardımlarınız için teşekkürler ramazan bey...

Flash diske bahsettiğiniz dosyayı çıkardım. store m1 ve m3 tuşlarını aynı anda basılı tutuyorum ama gelen 3 seçenekten hiçbiri seçili gelmiyor kendimde seçemiyorum. Ancak usb de bu dosyalarda başka dosyalarda mevcut bundan kaynaklanabilirmi sanmıyorum ama... En iyisi ben sıfır flash bellek alıp öyle bir deneyeyim. Yardımlarınız için teşekkürler ramazan bey...

Slm.Ozaman usb takmadan güncelleme moduna alın.Güncelleme moduna aldıktan sonra usb yi takın ve 1 2 dakida bekleyin.Kırmızı işaretler gelince yüklemeye başlayın.

Güncellemeyi Farklı bir USB sitck ile de deneyin...

Son zamanlarda Sticklere pek güven olmuyor...

Güncellleme sorununu başka bir usb kullanarak hallettim. Bu arada ritmlerde ots ye present seslerden başka ses tanımlanamıyor mu. Yani userdaki sesleri atayamıyormuyuz. Veya userdaki bir ritme userdaki bir sesi atayabilirmiyiz.

Ayrıca forumda inceliyorum mümkün olduğunca daha önce sorulmuş olan soruları sormamaya gayret ediyorum.
Bu ots ile ilgili bu ayrıntıyı göremedim. Şimdiden teşekkürlerrr iyi çalışmalar...

Daha önce aynı soru sorulmuş buldum inceledim. Teşekkür ettim...Kusura bakmayın..

Herkese selam.Multi padlere drum turk drum kitlerinden ses atamak istiyorum ancak farkli bir drum kitten ses secemiyorum hepsi ayni drum kite donuyor.Mesela ha ve hey ayni kitte ama hayda farkli bir kitte bunu atayamiyorum.Birde kayit ederken store ile performans 1 e gecici olarak kayit ediyorum. Bunlari kalici olarak padlere kayit edemezmiyiz.Sorunumu bilmem anlatabildim mi. :)

Guncel......... :)

Herkese selam.Multi padlere drum turk drum kitlerinden ses atamak istiyorum ancak farkli bir drum kitten ses secemiyorum hepsi ayni drum kite donuyor.Mesela ha ve hey ayni kitte ama hayda farkli bir kitte bunu atayamiyorum.Birde kayit ederken store ile performans 1 e gecici olarak kayit ediyorum. Bunlari kalici olarak padlere kayit edemezmiyiz.Sorunumu bilmem anlatabildim mi. :)

Slm.Dante tr de sadece bir set seçip o set üzerinden perkisyon atayabilirsiniz.