• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr soru ve cevap bölümü

Cevap: Dante tr soru ve cevap bölümü

Guncel konu.

Guncel konu.

Arkadaşlar dante tr yi amfiye bağlamak için kullanmam gereken kablo stero erkek jack diğer ucu ise iki çıkış mono kablo mu olması grierekiyor? Doğrumu biliyorum yoksa yanlışmı. Birde iki ucu mono olan tek giriş çıkış kablo ile bağlarsam ses de nasıl bi fark olur şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler...

Arkadaşlar dante tr yi amfiye bağlamak için kullanmam gereken kablo stero erkek jack diğer ucu ise iki çıkış mono kablo mu olması grierekiyor? Doğrumu biliyorum yoksa yanlışmı. Birde iki ucu mono olan tek giriş çıkış kablo ile bağlarsam ses de nasıl bi fark olur şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler...

Slm:Bir ucu sterıo olup diğer ucu monoya ayrılacak olup sterıo olan kısmını orgun AUX OUT Olan yere girerek ve dıyer ıkı ucuda anfının lıne olan kısmına ayrı aryı gırmenız gerekmektedır.Örnek Kablo budur.İyi günler.

Ekli dosyalar

• 20141226_172312.jpg
    20141226_172312.jpg
    194.7 KB · Görülen: 191
Moderatör tarafında düzenlendi:

Slm:Bir ucu sterıo olup diğer ucu monoya ayrılacak olup sterıo olan kısmını orgun AUX OUT Olan yere girerek ve dıyer ıkı ucuda anfının lıne olan kısmına ayrı aryı gırmenız gerekmektedır.Örnek Kablo budur.İyi günler.

Teşekkürler ramazan bey çok sağolun..

Yahu benim anlamadığım bişey var ama,Acizane yanlışım olursa kusura bakmayın.Sorum şu?Bu ay ritim güncellemesi oldumu acaba benmi göremedim.

Yahu benim anlamadığım bişey var ama,Acizane yanlışım olursa kusura bakmayın.Sorum şu?Bu ay ritim güncellemesi oldumu acaba benmi göremedim.

Slm.Bu ayki ritimler biraz gecikecek.Bilgisayarımdan kaynaklanan bir sıkıntı var ve ritimleri şu an yazamıyorum.Birkaç gün içinde siteye ekliyeceğiz.İyi günler.

Guncel konu.

Güncel konu.

Lesli açık iken, ses değiştirdiğimde, örneğin elektro 3 den elektro 1 e geçtiğimde düzgün ses alabilmek için lesli butonunu kapatıp açmam gerekiyor. Bu normal midir, yoksa bilmediğim bir ayar mı var.
Selamlar...