• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR tanıtım...

Cevap: DANTE TR tanıtım...

Pazarlama stratejisi sıfır diyebilirim'bende almayı düşünüyorum ama pişman olmaktan korkuyorum.alıpta pişman olursak elimde patlarmı diyede korkuyorum.sonuçta piyasamıza yeni giriyor medeli org

Bir arkadaş youtubede ritim yazmayı göstermiş ama elini klavyeye değdirmemiş,videoyu sonuna kadar seyrettim belki bişeyler çalar diye ama nafile,emeğinden ötürü teşekkür ediyorum yinede,eline sağlık

Merhaba Arkadaşlar...

web sitesinin videolar bölümüne sizden gelenler bölümü açılmıştır. Gerek bayiler, gerekse kullanıcılar videolarını YOUTUBE'a ekleyip, linkini bana özel mesajla gönderebilirler.

Diğer yandan demolara gelince, Ramzan KAYNAK, il il gezip canlı tanıtımları zaten yapıyor.
bu projenin sosyal medya ayağı : , interaktif tanıtımları, web sitesi 'nin %99'u benim üzerimde. Tabi bunların yanında yeni bir cihaz olduğu için kullanım, teknik destek te bende.

Bu yüzden buradaki serzenişi üzerime alarak yazıyorum. Tanıtım viideolarına da sıra gelecek hem de en kısa zamanda. Herşeyi bir sıraya koydum ve soluksuz bir tempoyla çalışıyorum. Aleti merak edenler demo beklerken, alanlar güncelleme isteklerini listeler halinde göndermeye başladı bile :)

Tekrar sözünü veriyorum videolar en kısa zamanda, sitesinde yerini alacaktır.

Gecikmeden dolayı özür dilerim.

dente tr ye dıştan sample atılsın pcm dosyaları falan atılsın kısacası sample atılsın pa80 kadar 16 mb bile olsa bile yenide sample olsun türk orgu üretenlerin hepsinde dıştan sample yok onun için insanlar gidp 4.00 tl 5.00 tl para veriyolar tr orglarını üretirken öenm versinler buna sample istiyoz dıştan sample atılmasını istiyoruz ! herkez destek çıkarsa olur bunlar arkdaşlar

Ozaman fiyat yükselir sample olayı yuksek maliyet

dente tr ye dıştan sample atılsın pcm dosyaları falan atılsın kısacası sample atılsın pa80 kadar 16 mb bile olsa bile yenide sample olsun türk orgu üretenlerin hepsinde dıştan sample yok onun için insanlar gidp 4.00 tl 5.00 tl para veriyolar tr orglarını üretirken öenm versinler buna sample istiyoz dıştan sample atılmasını istiyoruz ! herkez destek çıkarsa olur bunlar arkdaşlar

Bu konuda oldukça doluyum müsade edersen kardeşim, bu yorumda patlamak istiyorum. Kişiyi hedef alarak değil, konuyu genel kullanacağım.

(Sample konusunda çok başarılı üstadlar var onlara sözüm meclisten dışarıdır)

Yıllardır bir sample furyası gidiyor. Sample yükleniyor mu? sample atılıyor mu? Bu sample nedir? Ham hali nasıldır? Bir editi sample hangi parametreleri kullanır? Sample'da 'Machine Gun' efekti nedir? Bunun önüne geçmek için ne yapılır? Bu sample diye inleyen kullanıcılar kaç tane paket çıkarttı? Neler yaptı? Yıllardır piyasadayım neden piyasadaki ürünlerin sahipleri bir elin parmaklarını geçmiyor?

Ben biliyorum sıkıntyı. Cihaz açık olacak, bu bir elin parmak sayısını geçmeyen insanlar üretecek, daha sonra bu üretilenlerden çalınıp çırpılıp ortaya arap çorbası gibi bi set çıkarılacak, sonra da denecek ki bu set benim setim! Korg'un soundunu bozanlar da işte bu tip insanlar.

S650 16mb sample okuyan bir alet. Sample diye inleyenler editör de var kaç kişiniz bir paket çıkarttı? Tam anlamıyla Sesinden Kitine, Rtimine kadar kaç tane paket var şuanda s650'de?

Şunu da belirteyim ki şuanda piyasada hiç bir sampling özelikli klavye, kullanıcılara bu teknlojinin %10'unu kullandırtmıyor. İki ses dizip sample attım yaptım ettimle olmuyor.

Gelelim DanteTR'ye. Bu konu hakkında belki 50 tane yazı yazdım yorumlara biri de açıp okusa ya. Ya da araştırsa ya. DanteTR, orta sınıfta bir klavyedir. Gömleği, segmenti, sınıfı bellidir. Fiyatı da buna paraleldir.

Ama şu da bilinsin Dante ekibi, boş bir ekip değil. Bir elin almanı, bir elin japonu, bir elin çinlisi de değil. Burnundan kıl aldırmayan zengin klavye üreticileri de değil. (Yıllarca Yamaha ile çalıştık bir sağ sol pitchbdendi 10 senede sadece 1 modele yaptırabildik.)

Bugün bir çinli marka ile yola koyulduk. Belki yarın aynı marka ile başka bir ürün için kolları sıvayacaz belki de kendi yerli ürünümüzü ortaya koyacağız. %100 Türk müzisyenine hitap eden...

Hangi ecnebi anlıyor senin derdinden? kim anlıyor? Korg mu? Yamaha mı? Roland mı? Medeli mi? o mu? bu mu? klavye başında ahkam kesmelere gerek yok.

Dante Ekibi kendi sample klavyesini yapacak olsa. Parametrik olarak herşeyi sunmalı bir YAYLI örneklemesi yaparken Legato, Portamento, Staccato, GlissUp/Down diye batı tavırların yanında Ağla Köpek" "Gıdı Gıdı" "İzmir" gibi tavırları da yaptırabileceğimiz bir klavye olmalı.

Biz bunları zamanı gelince düşünürüz, zamanı gelince de yaparız.

En başta da dediğim gibi emekliyoruz. Ama geleceği görerek emekliyoruz.

Gerekli olan sadece zaman. Bu günü konuşursak buyurun 7000 liralık aletler orada sizi bekliyor...

Kalın sağlıcakla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

şuan elimde pa500tr var bu orgu alınca veya başka marka yani ben buna ömer ulutaş ın setini atmak istiyom okuyabilcekmi dente tr okursa bi sözüm yok zaten alırım direk orgu hemen gözümü kırpmadan ama benim bilmek istedğim bu okurmu bu seti ömer ulutaş abini setini

şuan elimde pa500tr var bu orgu alınca veya başka marka yani ben buna ömer ulutaş ın setini atmak istiyom okuyabilcekmi dente tr okursa bi sözüm yok zaten alırım direk orgu hemen gözümü kırpmadan ama benim bilmek istedğim bu okurmu bu seti ömer ulutaş abini setini

Bence onu Ömer ULUTAŞ'a sor ;)

peki bu alete ilerde ram takılma gibi düşünceler varmı

dedğim seti okuyp okumadını siz daha iyi blirsiniz sizden öğrenmek istiyom okurmu