• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DANTE TR tanıtım...

Cevap: DANTE TR tanıtım...

Dante'yi Bk 5 ile kiyaslamaniz dahi cok anlamsiz olur hatta dusunmeniz bile.Dante cok ayri ve ileride bir cihazdir

Kesinlikle katılıyorum hatta korgun bazı modellerinden bile saund olarak çok fazla

Break tuşu yok mu? Ya da ben mi göremedim? Onun dışında süper...

adam akıllı bir demolarını dinleyemedik arkadaşlar.zurna ve eletro bağlama dışında başka seslerini duyamadık gitti, ,lütfen birkaç demo isitiyoruz

yav hakketten bi demo nasil koyamassiniz nerde or700den donme rtm varsa onları dınletiyonuz aletin kendi kitleriyle harmanlanmiş rx kitler falan yokmu bateri falan meydir neydir tulum kemence .... şole bi yarim saatlik bi demo isteriz rtm leri ve ustundeki tum turk seslerini tanıtan ....

Aynen demo sıkıntısı var,ve bence büyük kayıp,bence cihazla alakalı en az 1 saatlik cihazın genel tanıtımını kapsayan bir video acilen gerekiyor yeni kullanıcı çekebilmek ve piyasada tutunabilmek böyle giderse çok zor,işin aslı ben şimdiye kadarki demo ve videolardan tatmin olmadım,bunlaı yazmamın amacıda madem türk orgu hep beraber destek olalım ileride düşünmüyor değilim,ama tanıtım çok çok az,sanırım millet tatilde.

Aynen katılıyorum. Başka markalar tanıtımı gayet iyi yapmışlar. Hayır alan kişilerden de bir tane Video yok. Kaç gün geçti madem çok satılıyor alanlar Video koymaz mı

Hangi seslerin olup olmadığını bilmiyoruz daha'mesela ben cura sesine ve nylon gitar sesine hastayım ama'dante tr de varmı yokmu inanın bilmiyorum,dante tr öksüz sanırım kimse üstüne alınmadığı için