• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dante tr tesekkur

adaoren06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
medeli dante tr
Elktronik bir cihazi bu kadar sahiplenen ramazan bey ve bu cihazda emegi olan herkese tesekkur ederim.
Kimi teknik servisler insanlari aylarca bekletirken 24 saatde sorunuma cozum oldun:z.

Bu yuzden tum ekip ve calisanlara tesekkur ederim

Cevap: dante tr tesekkur

Elktronik bir cihazi bu kadar sahiplenen ramazan bey ve bu cihazda emegi olan herkese tesekkur ederim.
Kimi teknik servisler insanlari aylarca bekletirken 24 saatde sorunuma cozum oldun:z.

Bu yuzden tum ekip ve calisanlara tesekkur ederim

Slm.Size elimizden geldiği kadarı ile yardım etmeye çalıştık ve yardımcıda olabildiysek ne mutlu bize.Herzaman şunu söylerim.Aleti aldıktan sonraki hizmet herşeyden daha önemlidir.Saygılarımla.

ramazan kardeşim düşünüyorum da. hanı balışamadık cıhaza satsam kaca satcam.?

ramazan kardeşim düşünüyorum da. hanı balışamadık cıhaza satsam kaca satcam.?

hocam affınıza sığınıyorum yalnış anlamayın beni bu orga alışamayan müzisyen bu işi yapmasın alalı 1ay oldu ve amatör olduğum halde ben neler yapıyorum okadar zamanım kısıtlı

Ben hic klavye kullanmadim sazin yaninaldim bu cihazi ama 5 dakikada cozdum..hatta cihazla ayni gun 2tane oyun havasi bile caldim...

slm kardeşim hani bir laf vardır ''Evi kendine al, arabayı başkasına al'' diye bunlar eskide kaldı çünkü önceden araba alıyordun bir iki senede arabanın fiyatı artıyordu sattığın zaman kar ediyordun, ama şimdi öyle değil sıfır araba alıyorsun 1-2 sene sonra satmaya kalksan zarar ederek satıyorsun. sonuçta bu bir elektronik alet ya hobi olarak kullanacaksın yada emeğini icra edip ekmek kazanacaksın. ama sen aleti alıp biraz kullandıktan sonra satıp kar etmeyi mi düşünüyorsun yoksa zarar etmeden elden çıkarıp başka bir alete yönelmeyi mi. ben amatör olarak bağlamanın kullanıyorum bu cihazı ve satmayı da düşünmüyorum. saygılarla

Slm:Dante tr çok güzel ve fiyatına görede özel bir chazdır.Bu fiyatlara bu marifeti ile böyle bir chaz olduğunu sanmıyorum.Chazın kullanımı çok kolay.Sadece biraz zaman ayırıp inceleyin,Takıldığınız yerde beni arayın hemen yardımcı olalım.Dante tr alışılamayacak bir alet deyildir ve tam tersine çok kolay bir chazdır.

hocam affınıza sığınıyorum yalnış anlamayın beni bu orga alışamayan müzisyen bu işi yapmasın alalı 1ay oldu ve amatör olduğum halde ben neler yapıyorum okadar zamanım kısıtlı

Aynen ben de amatör olarak müzik ile uğraşıyorum. Kurcaladıkça daha yeni şeyleri keşfediyorsunuz. Takıldığınız yerlerde de Ramazan Bey yardımcı oluyor sağolsun ..

Son derece kullanıcı dostu bir cihaz ...

Onu bunu bilmem cihazı aldım ev kullanıcısıyım hoparlörlerden gümbür gümbür şıkır şıkır geliyordu sesler. Ama aklımda bir soru işareti vardı acaba tesisatta nasıl diye. Bu gün bir abimizin mekanında dante yi cihaza bağladık ve çaldık.. Arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum.. Cihaz harika... hele birde ekolayzer ayarlarını yaptık ki alet coşuyor.. Kesinlikle tavsiye ederim.. Kesinlikle...

eskıden net otramında bu işlerı takıp olanagımız yoktu
yaklasık ıkı senedır takya muzıgı duzenlı olarak takıpteyım
bu atılım kadar verımlı bı ugrasıya şahıt olmadım
takdıre şayan bı çalışma oldu gercekten en buyuk dılegım devamının gelmesı ve ılerıde daha da ıyıye gıtmesıdır
Allah yardımcıları olsun ve destek sonuna kadar bızden
emegınız ıcın mınnettraız esen kalın