• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dantetr bölümü..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 68
  • Görülen : 17K
Cevap: dantetr bölümü..

Aletin kendi hoparlöründen çıkan sese inanamayaksınız....

Slm:Görüntüde güzel saund ta seslerde ritimlerde arkadaşlar.Slm salim naber iyisin inşallah.Alet saçımızı başımızı yoldurdu ama sonunda fırına girdi pişiyor.İnşallah bir aksilik çıkmaz ise temmuzun ilk haftası satışa çıkıyor alet.
Birde sitedeki arkadaşlar bu aleti diyer aletlerle kıyaslamasınlar.Biz sadece müzisyen arkadaşlarımıza en ucuz yoldan en iyi performansla nasıl bir org yapabiliriz diye uğraştık ve sonunda DANTE TR Yi çalışma arkadaşlarımızla yeniden yarattık.MEDELİ DANTE TR SADECE DOĞACAĞI GÜNÜ BEKLİYOR.UZAKTA DEYİL YAKINDA....

Hayırlısı olsun bakalım şimdilik demoları bekliyoruz.Ramazan bey.

dürüstçe bir şey soracağım ben ketron xd9 daki sesleri ve ritmleri dante tr den alabilecekmiyim bunu dürüstçe paylaşırsanız sevinirim zaten tek eksiğimiz lesli idi bunu çözmüşsünüz diğer sesleride xd9 dan iyi ise orgu çıktığı gün alacağımpolifonisi bizim 64 dantenin 128 bunu sormuyorum yanlış anlamayın lütfen bu örneği vermesseniz sevinirim

SLM: Dante tr özellikle saundu ile rabet görecek bir chazdır.Aslında seslerin tatminkar olup olmadığı biz insanların duymak istediği gibi duymasına bağlı.Bizim hedefimiz herzaman söylüyorum aletler arasında mukaise deyil.Duymak istediğin sesi diyer aletlerle kıyaslamayın.Sizin içinizden geldiği gibi dinleyip evet bu benim istediğim yada istemediğim bir ses yada saund diyin.Ben şahsen kıyaslama olarak düşünmüyor sadece benim işimi bu alet görürmü diye düşünüyorum.Bütün mesele bu.Hiç bir aletin saund u hiç bir alete benzemez.Her alet kendine has bir saund sergiler.Hayırlı akşamlar.

keşke medelli yerine başka bir marka olsaydı medelli diyince insanlar kaçıyor çünkü

Onyargi insanoglunun onunde korkunc bir engeldir...pesin hukum vermek insani mahrumiyete goturur...

Aletin ismine değil sesine bakmanız gerekir. Medelli benim ilk orgumdu. 1990 senesinde MC3A modelini rahmetli babam almıştı bana. Şu an teknolojide hayal edemeyeceğimiz kadar ilerdeler. Diğer markaların gıdım gıdım verdiği teknolojiyi bizlere sunuyor ve daha da fazlasını sunacaktır....

Medeli firması şuanda Korg'un çoğu modeline parça tedarik eden bir firma...

Bu güne kadar amatör düzeyde modeller çıkartmış olabilir ama, bundan sonraki dönemlerde Medeli'den profesyonel modeller görmeye başlayacağız...

işte bunu ben sen bılıyosun sağlam tanıtılması lazım medellı dıyınce dınlemıyolar bıle