• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dantetr bölümü..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 68
  • Görülen : 17K
Cevap: dantetr bölümü..

Zaman her şeye yeter...

Bitanede ben alcam bakalım kaç kişiyi pa80ninden vazgeçirttiiricem

beyler pa80 ler çöpe :))))

Klavyesi olan adam bile ikinci klavye olarak alır bunu. Al, düğüne götür. Cihazın arızalanınca koy bunu, bitir düğünü. Az paraya anlaştığın düğün olursa yine git bununla. Her düğünü kaldırır da cihazı olan arkadaşlar için söyledim bunu.Elinde klavyesi olmayanlar bunu alıp rahatça program yapar diye düşünüyorum.

Son günlerde medeli dante tr'de bir sessizlik hakim. Orglar gümrüğe gelmiş. Önümüzdeki hafta bayiilere dağıtımı yapılacak mı acaba? Fiyatı da belli olur inşallah. Çok büyük merakla bekliyorum.

iyide fiat neden belli değil p600 e dönmesinde sonu fiat patlaması olmaz inşallah benim tahminim 1700 tl umarım bu fiyatı geçmez

Son günlerde medeli dante tr'de bir sessizlik hakim. Orglar gümrüğe gelmiş. Önümüzdeki hafta bayiilere dağıtımı yapılacak mı acaba? Fiyatı da belli olur inşallah. Çok büyük merakla bekliyorum.

Gümrük mü?
Cihazlar şu an depoda ve pazartesi dağıtım başlıyor.
Umarım hayırlı uğurlu olur.
Fiyat konusunu lütfen satışa başlayacak bayilere sorun.Bu bizim cevaplayamayacağımız bir konu.
Pazartesi zaten mutlaka öğrenirsiniz.Ben de öğrenmiş olurum.

Gümrük mü?
Cihazlar şu an depoda ve pazartesi dağıtım başlıyor.
Umarım hayırlı uğurlu olur.
Fiyat konusunu lütfen satışa başlayacak bayilere sorun.Bu bizim cevaplayamayacağımız bir konu.
Pazartesi zaten mutlaka öğrenirsiniz.Ben de öğrenmiş olurum.

Can bey her sey guzelde bu cihazla ilgili neden guzel bir site yapilmiyor.soyle butun ozelliklerinin oldugu manuali vs.indirebilecegimiz.bayi diyoruz ama hangi ilde hangi bayi satiyor onu bile bilmiyoruz.tesekkurler

Medeli dante tr, dante müzik sitesine baktım stoklarda yazıyor. Ama gerek orgun özellikler gerekse de FİYATI konusunda en ufak bir bilgi bulunmamakta. Bende almayı düşünüyorum ama orgun fiyatı devlet sırrı gibi. Hep 2000 TL nin altında olacağı söyleniyor. Böyle olunca fiyatı 1.999,99 TL olur sanırım. 2000 TL de olsa daha aşağısı da olsa fiyatını öğrenebilirmiyim bir bilen varsa?

950dolar diyor utar fiyat biraz pahallı gibi