• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dantetr bölümü..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 68
  • Görülen : 17K
Cevap: dantetr bölümü..

fiyat konusuna bence kimse şaşırmasın pahalı da demesin çünkü daha alet piyasaya çıkmadan burada herkes umarız 2000 TL altında olur umarız şöyle olur umarız böyle olur diye diye aletin fiyatını kendiniz belirlediniz. alet belki daha düşük fiyatla çıkacaktı ama yapılan yorumlara göre fiyat o zamandan belli oldu bile çoktan. herkese hayırlı olsun. emeği geçen herkese teşekkürler. ortada büyük bir emek var bunu da göz ardı etmemek lazım.

Slm:Arkadaşlar 07-07-2014 pazartesi gününden itibaren alet satışa çıktı herkese hayırlı olsun.( piyanistali3460 )Nick li arkadaşım fiyat konusunda ufak bir yorum yapmış.Bu alet verilen emeklere bakılırsa fiyatı 3500 tl den aşşağı olmaması gerek.NEDENMİ:?...Hangi sıfır aletin bu özelliklerle 2000 in altında olduğunu ve daha ucuz olsaydı dedirten yanı var..?KISACA ÖNENLİ MARİFETLERİNİ SAYARSAK :
MP3.WAWE.3 SES BİNDİRME.7 İNC TFT RENKLİ GÜNEŞE VE IŞIĞA KARŞI GELEN EKRANI.SAUNDU.EKRANDAN KOLAY ULAŞIM.RİTİM YAZILABİLEN.16 KANAL ŞARKI YAZILABİLEN VE BUNU İSTER AUDİO İSTER MİDİ OLARAK SAKLAYABİLEN.HAFIZASINA 500 Ü GEÇİK RİTİM ATABİLEN.128 MB KULLANICIYA AYRILMIŞ OLAN.VE DAHA SAYAMADIĞIM COK ÖZELLİĞİ OLAN BU ALET İÇİN SİZCE 950 DOLAR MI NORMAL? Yoksa bu özelliklerin yarısı bile olmayan bir 3800 tl lik aletmi..?..siz karar verin.Hayırlı akşamlar.

128 mb kullanıcıya derken alete sample ses atabilecekmiyiz.

hayırlısı olsun.

öncelikle medeli dante tr tüm müzisyen ailesine hayırlı olsun. açıkcası medeli'den böyle bir çıkış beklemiyordum. tabikide bu başarıda Türk mühendislerinin başarılı çalışmaları ile girişimleri büyük katkı sağlamış olsa gerek .aletin tanıtım videolarını izledim. teknik özelliklerinin yanında saundunuda hesaba katarsak parasını en iyi hakaden klavyelerin başında ilk sırasını yer alacaktır.bu başarılı çalışmada yer alan tüm abilerimi içtenlikle kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım...

öncelikle medeli dante tr tüm müzisyen ailesine hayırlı olsun. açıkcası medeli'den böyle bir çıkış beklemiyordum. tabikide bu başarıda Türk mühendislerinin başarılı çalışmaları ile girişimleri büyük katkı sağlamış olsa gerek .aletin tanıtım videolarını izledim. teknik özelliklerinin yanında saundunuda hesaba katarsak parasını en iyi hakaden klavyelerin başında ilk sırasını yer alacaktır.bu başarılı çalışmada yer alan tüm abilerimi içtenlikle kutlar,sevgi ve saygılarımı sunarım...
Helal olsun sana, bam telini bulmuşsun. Daha önce belki başka sayfalarda herhalde arkadaşlar mühendistir işi olsa gerek diye ilk kutlamıştım. Daha başka sayfalarda ne kadar bitap düştüklerini içtenlikle yazmıştım. Bırak teşekkürü ses bile çıkmadı. Ama en güzel otopsiyi sen yapmış olup, kutlarım. Baştan en kalın do ile başlayıp, diğerleri gibi en ince do ile bitirmişsin. Anlayana. Önemli olan yine yeni uyandığıma göre, kulis (sahne arkası) mühendislerin başarıları, tıs pıs, tıs pıs yapanları ön planda piyade olarak kullanmalarıdır. Asıl saltanat ellerinde olması gerekirken olmadığından diye artık böyle düşünmekteyim. Bu fiyat meselesini kendisi hiç bir menfaat beklememesine rağmen , Allah için hep savunan ve destek olan, Türkiyenin en pahallı klavyesine sahip, bir üyeden duymama , onun adına kıvançmı duymalıyım? Yoksa sizler adına üzülmeli miyim. Bırakayım onuda siz düşünün. Bu arkadaşıma da ayrıca teşekkür ederim. Hoşça kalmanız dileklerimle.........

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar...

DanteTR Dün çıktı. Hayırlı uğurlu olsun.

Bugüne kadar yapılan eleştiri ya da övgülerin üzerime düşen kısımları için teşekkür ediyorum.
Siteyi de çok fazla takip edemiyorum. Neler soruluyor neler yazılıyor bi haberim.

Önceki yazımlarımla da belirttiğim gibi çeşit ve güncellik için arka planda kullanıcılar için ritim ve seslerin yazılımı devam ediyor, buna paralel eğitim videoları çekiliyor ve bunların yanında da DateTR 'nin web sayfası ayağı ile uğraşıyorum.

Web sayfası biraz gecikti. Bunun sebebi ise şahsımdır. Mevcut server ile muallakta kalacağım sorunlarla karşılaştım ama sorun giderildi.

Çok yakın zamanda site aktif hale gelecektir.

Site adresi :

Tekrar teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim...

Bugün deneme şerefine eriştim.
Klavyesi aynı korg pa500 gibi aynısı.
Kasa fena değil, yamaha a1000 gibi kalın bir kasası var, nota sehpası güzel.
Düğmeler güzel, özellikle ekran çok güzel, pitch bend kötü ama.
Lesli düğmesine basınca ses kısılıyor falan tam çözemedim.
37 sample ses var ve üzerinde 32 ritim yüklü
Yamaha ve Korgtan tanıdığımız özellikler var kullanımı pratik
Koma vermek içim Global düğmesi sonra ekrandan klavye seçeneği sonra koma ayarlandıktan sonra o şekil kalıyor on of yaparak oluyor biraz zahmetli gibi
Sample sesler fena değil yamaha v2plusa çok benziyor, ritimler bazısı çok güzel bazısı idare eder bazısıda pek iyi değil
2000 tl den az olacağı söylenmişti ama fiyat düz 2000tl
Aletin iyilii veya kötülüğü kişiden kişiye ve beklentiye göre değişir.

pek olumlu konuşmamışsın hocam.

Bende denedim aleti bence çok iyi ilerde dahada iyi olur güncellemelerle aletteki saund süper emeği geçen herkese teşekkür ederim