• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DanteTR PreOS Güncellemesi (V.1.4.0) ve (1.4.0.1)

Cevap: DanteTR PreOS Güncellemesi (V.1.4.0) ve (1.4.0.1)

Haklısın abi :) yorgunluk.... :) son dediğim doğru

Ok hallettim üstad, teşekkürler.

Ok hallettim üstad, teşekkürler.

Geçmiş olsun abi :)

2 Hafta önce Almanya'dan 25 kişilik bir kafile geldi tatile :) Misafir ağırlıyorum ve oldukça da yoruluyorum.

Eylül sonuna kadar servis dışıyım.

Arada foruma girer de yine kafa karıştırırsam mazur görün. Salim kafada olmayabilirim. :D

Ama sakin kafayla tekrar gözden geçirir hatalarımı telafi ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Estafurullah, geçmişten krediniz çok fazla, rahat rahat hata yapabilirsiniz :)

Eylül yada ekim, Salim kafayla güzel ritimlerinizi bekliyoruz, geç olsun ama güç olmasın..

merhabalar ben aranıza yeni katıldım ve dante tr aldım ama cıhaza bu guncellemeyı yaptım dugunde cıhaz durmadan dondu yetkili kişiyi aradım ulaşamadım mesaj attım geride dönmedi.bu soruna yardımcı olursanız sevinirim.

merhabalar ben aranıza yeni katıldım ve dante tr aldım ama cıhaza bu guncellemeyı yaptım dugunde cıhaz durmadan dondu yetkili kişiyi aradım ulaşamadım mesaj attım geride dönmedi.bu soruna yardımcı olursanız sevinirim.

Ben böyle sorun yaşamadım,içiboş formatlanmış bir usb ile yeniden yükleyip deneseydiniz.dün düğünde idim kütür kürtür iş götürdük.

Slm adaoren06 nick li Kardeşim:Özelde size cevap yazdım dediklerimi uygularsanız büyük ihtimal sorun çözülecektir:RAMAZAN KAYNAK :0530 340 9931...Olmazsa beni arayın beraber bakalım.

Güncellemeleri videoda anlatıldığı ve bu konuda belirtildiği şekilde yaptığınızdan eminseniz, donmayı belirli bir performansta veya ritimdemi yaptığını gözlemlemeyi deneyin. İlk güncellemeyi yüklediğimde, performanslardan birinde eğer karma 9/8 ritmini açarsam ritim aksaması yapıyordu. Sadece o performansta yapıyordu. Hemen yanındaki performansı kopyalayarak yeniden düzenledim sorun çözüldü. Bu tarz bir sorun olabilir. Bunun dışında donma gibi bir sorun bendede olmadı.

slm dostlar bu calısmalardan sonra dante nın menuleri kolaylassa sahsım adıma soyluyorum daha pratık daha anlasılır ve daha esnek olsa belkide yamaha kullanıcısı oldugum içindir cok zorlanıyorum yamaha basıt ve kolay geliyor yıllardır kullandugum için olabilir keske menüleri ona yakın olsa cok iyi olurdu bende yok ama cevremde dande kullanan dostlar var onlar bu konuda sıkıntılı benden yardım istedıler bende yardımcı olamadım ve klavyeyı degistirme kararlarındalar bende beklemelerını ve biraz daha sabretmelerını soyledim saygılar.

Bu cihazın kullanımı nasıl zor anlamış değilim. Cihazı 10 dk da kafanıza göre progamlıyorsunuz. Karmaşık sistem den kasıt neresi anlamadım. Aksine sistem o kadar basite indirgenmişki gereksiz hiç bir şey yok. Takıldığınız yerde haber verin yardımcı olayım