• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

değerli müzisyen arkadaşlar(650 tl korg i30 acilll)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: değerli müzisyen arkadaşlar(650 tl korg i30 acilll)

arkadaşlar size olayı şöyle anlatayım biz bu arkadaşla telefonda 500 tl ye anlaştık......cumartesi günü konuştuk anlaştık kredi borcum var dedi....kapatmam lazım dedi....ben dedimki 500 tl ni pazartesi sabahı gönderirirm dedim...o da tamam dedi....bana pazartesi sabahı mesaj yazmış...arkadaş ben orgu 650 tl ye başkasına sattım dedi....şimdi sizlere soruyorum..karaktersiz olan kimmm..allahınızı severseniz söyleyin........o yüzden bu adama güvenmeyin diye mesaj yazdım...bana diyoki daha yüksek para verdiler diyo bende diyorumki söz vermiyecektin ozaman.......

mal benm istersem 2000tlye istersem 100tlye satarım benm derdim senimi gerdi tamam ben sana söz verdm fakat olmadı kısmet değilmiş satmak istemiyorum hatta satıstanda çekiyorum tamamı arkadasım uzatmayalım daha fazla ağlıyorsun resmen ya yok orgu bana göndercem dedn yok seni karakola verecem varmı böle bişey herif ağlıyor bana vermedi diye beni tehdit ediyor karakola verecem diye allahm sabır ver bana yarabbim arkadaslar orgu suanda satıstan çekiyorum 700 de verilse satılmayacaktır bu tarz insanlar olduktan sonra esnaflık biter ticaret olmaz karakola git satstan çektiğimi söle bide :D varmı böle bişey tamam ben söz verdm ona bişey demiyom haklısın ama mal bnm

daha üye olalı 3 gun olmus milleti karalamaya çalısıyorsunuz yakısmıyor size böle şeyler ama yapmayın lütfen

keşke 10 senelik üye olsaydında karaktersiz olmasaydın sözünü tutsaydın....yakışmadı sana........

biriside sana bir gün aynısını yapar ozaman aklın başına gelir sen merak etme kimsenin ahı kimsede kalmaz.......

....................

sen satıştan çekmedin.....bana sabah sattığını söyledin seni rezil ettim ya bu bana yeter.....karaktersizler herzaman rezil olmaya mahkumdurlar.....sen bu karaktersizliği yaptıktan sonra 200 e satıyorum desende almam zaten......çarkadaşlar uyarıyorum kimse bu adamdan bişey almasın site yöneticisinide uyarıyorum...lütfen söylediklerimi dikkate alın....ben karadenizliyim hemşerim .......bizde yanlış olmaz...

sen telefonunu açık tut seninle işim bitmedi daha..........seni kafaya taktım şuan ....... ben trabzon ofluysam bu işin sonuna kadar giderim arkadaş....

bak birazdaha konusursan ağzımı bozacam lanet herif bi git başımdan 2 yüzlü 2 tan oldugunu söledm ya sana saygısız bak birazdaha konusursan anca kendini rezil idiyorsun sen birazdaha konusursan seni çok kötü yaparım diyarbakırlıyım ben ankarada yasıyorum tamammı karar senin benden sana son söz yoluna bak az kaldı sabrım tükenmek üzere

bana bak sen diyarbakırlıysan bende ofluyum .....ona göre ayağını denk al...senin artistliğin diyarbakırda söker.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri