• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

değerli müzisyen arkadaşlar(650 tl korg i30 acilll)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: değerli müzisyen arkadaşlar(650 tl korg i30 acilll)

Silinmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Silinmiştir Uye Ban

Silinmiştir Uye Ban

Alooooooooooooooooooooooooo....beyler napiyonuz siz yaaaaa...ayıptır koskoca insanlarsınız yakışırmı be şu küfürler.kapatın konuyu bu siteye yakışmadı.

silinmiştir

Alooooooooooooooooooooooooo....beyler napiyonuz siz yaaaaa...ayıptır koskoca insanlarsınız yakışırmı be şu küfürler.kapatın konuyu bu siteye yakışmadı.

sn abim adam dolandırıcı beni tehdit ediyor orgu göndermessen karakolaverecem falan diye adam dolandırıcı göya bana orgu kargoya verdirmeyip otobüse verdirecek sonrada paranın üstüne yataka allahım sabır ver lütfen admin ilgilenin yazık günah para kolaymı kazanılıyor yapmayın adam küfür ediyor

Kardeşim burası saygın bir site.Aranızda neler oldu ne konuştunuz bilemeyiz.Ancak sayfalar dolusu hakaret ve küfürler her ikinizede yakışmadı.Haklıysan susarsın.Byle bir konuda karakol ne yapsın.Saçmalamayın.

susarımda adamın ettiği küfürlere bakın ya...

umut_özen arkadaşım ticaret işinde gücenme olmaz.Herkes malını yüksek verene satabilir.Malının değerini kendisi belirler.İsteyen alır isteyen almaz.Ancak murat kardeşin yaptığı en büyük hata ise söz vermek olmuş.Söz vermemeliydi.Ancak yinede bu konu kabadayılığı ve öldürürüm,keserim gibi yerlere varmamalıydı.Biraz sukunete davet edeyim sizi bir zahmet..........

haklısınızda sanki kendi haklıymış gibi üste çıkmaya çalışıyor.....beyefendi telefonda konuştuk anlaştık adam bi gün sonra mesaj çekmiş bana eee ben orgu sattım...650 tl ye yani size soruyorum ticarete yakışırmı böyle şeyler....lafını ve küfürlerini geri alsın...yoksa gerçekten bu adamla aramızda çok kötü şeyler olacak....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri