• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

değerli müzisyen arkadaşlar(650 tl korg i30 acilll)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: değerli müzisyen arkadaşlar(650 tl korg i30 acilll)

umut_özen arkadaşım ticaret işinde gücenme olmaz.herkes malını yüksek verene satabilir.malının değerini kendisi belirler.isteyen alır isteyen almaz.ancak murat kardeşin yaptığı en büyük hata ise söz vermek olmuş.söz vermemeliydi.ancak yinede bu konu kabadayılığı ve öldürürüm,keserim gibi yerlere varmamalıydı.biraz sukunete davet edeyim sizi bir zahmet..........

haklısın abi haklıyım ve susayım büyüklük bende kalsın daha çocuk cahillik tir ne diyim neyse uzatmaya gerek yok elimde 2 adet i30 var birisini sattım satan bnm istediğim şekilde istediğim fiyata istediğim kişiye satarım neyse sayfadaki diğer müzisyen arkadaslar sizlerden özür diliyorum kusura bakmayın..

sadece bundan sonra söz verme bu sana ders olsun.....bende söylediklerim için özür dilerim siteye yakışmayan hareketlerde bulunduk.....

arkadaslar bakın herkez kendine gelsin bu ney buraya büyüğünüzde giriyor küçüğünüzde giriyor bir forum ailesi burası tamam arkadas murat söz vermis fakat şimdi org onun isteğigibi satar hani karakola veririm gibi cümleler nedir onu anlamadım dogrusu umut kardes hani bu şekilde bi çözüme varamassınız hani birniz büyüklüp yapıp susmasını bilmeli bence lütfen arkadaslar .. saygılar

lütfen umut kardesim bak hani ticaret bu ben sana iyi diye kötüsünüde yollayabilirdim daha ne insanlar var ama kısmet neyse hayırlı değilmiş özür dilerim siteden ve senden kusura bakma sinir hastasıyım aynı şekilde böle bi durumda gittim çocuk 24 yasında ankarada dövdüm gecenin bi yarısı 2 yıl davası sürüyor

vallahi sayfada ilk defa görüyorum bu şekilde çirkin bir tartışma kaç senedir

online olan yöneticilere matadorlara bravoooooo en ufak bir mudahale yok

Fatih kardeş bi siteye bunu satmak için koyuyor..okadar telefon açıyoruz söz alıyoruz...telefon parası ödüyoruz......ben buna kızdım kızdığım başka bir konu yok......

Bende özür diliyorum............söylediklerim için......hem senden hemde bütün üyelerden.........kardeşim benim kimseden korkum yok.....herkes kendine zarar verir tamam konuyu kapatalım..herkes rahat etsin sen orgu satmışsın paranın hayrını gör...

kusura bakmayın 2 adet ti birisi satıldı suanda bitanedaha var fakat satmıyorum konu kapatılsn herkezden özür diliyorum..

dosstum o dolandırıcı bölümü açmışsın bide numaramı vermişsin böyle birşey olmadığını sende bende iyi biliyoruz ...o durumu arkadaşlar izah et ...yine başlamayalım....yoksa bende senin hakkında belirtirim..telefon numaranda var...

vallahi sayfada ilk defa görüyorum bu şekilde çirkin bir tartışma kaç senedir

online olan yöneticilere matadorlara bravoooooo en ufak bir mudahale yok

Birincisi Biz Burda Nobetçi Asker Değiliz İsteyen Herkes Gelişi Guzel Yazı Yazabiliyor Bunlar FarkEdildimi Gereken Yapılır Şuan Sitede Sorun Yaşatan 2 Uyeyede 10ar Gun Yasaklanmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri