• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

DEĞERLİ ÜSTADLAR a1000tr için videodaki gibi bi ritm arıyorum ama bulamıyorum! LÜTFEN

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=E7QI9AS0NQY&list=UURXRzrqp8yRbXzRrJXzLoUg&index=9&feature=plcp]konyalım - YouTube[/ame]

içinde gereksiz darbuka ritmi olmayacak değerli arkadaşlar video gördüğünüz gibi bi ritim arıyorum.. Ve o kadar arşivleri denedim hiç birinde yok..

dum ta dum tak ,dum ta dum dak ve altında bunun gibi akorları olan ritim arıyorum...ne kaşık ne zil sadece böyle bass lı vde dediğim gibi ritim arıyorum..

Lütfen yardım yamahacılar...

Şimdiden hepinize teşekkürler.bol kazançlar..allah rağzı olsun üstadlar..

Cevap: DEĞERLİ ÜSTADLAR a1000tr için videodaki gibi bi ritm arıyorum ama bulamıyorum!

güncellll,, acil yardım yamahacılar

Cevap: DEĞERLİ ÜSTADLAR a1000tr için videodaki gibi bi ritm arıyorum ama bulamıyorum!

a1000 de böyle sert ve güçlü bi ritim zor bulunur varsada bunun gibi olmaz

İ30 DA BİLE var güzel kardeşim ya :( o kadar güzel ritimler var böyle bi 2/4 bass lı nasıl olmaz .s

sevgili kardeşim dj set 1ve2 deki seçeneklere göz at derim daha iyisi bile mevcut bu padlarde.

yeğenim dj 1/2 set kimin nerden buluruz sizde varsa bu sitede yaynlayabilirmisin.a1000 triçin .

yeğenim dj 1/2 set kimin nerden buluruz sizde varsa bu sitede yaynlayabilirmisin.a1000 triçin .

ben artık 800 kullanıyorum fakat a 1000tr yi uzun süre kullandım.bütün a1000 tr lerde mevcut zaten.kendi padleri a1000 in.dj set 1ve 2 padlari bulun pad sayfalarına girin 6.sayfayıda next tuşu ile geçin sayfalara bakın mevcut...

Moderatör tarafında düzenlendi:

servet kardeşim bide elektro bağlama sax sesleri filan varsa bildiğin zurna filan düzgün.. orgun sample ler acayip berbat..Belki set vardır sende

benim paylaştığım ritim seslere bak, orada istediklerine ulaşabilirsin.

gökhancım benim sitede linkler mevcut burayada attım hatta setin birini hepsini benim sitede bulabilirsin ne var ne yomk attım benim siteye...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri