• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

değerli üstadlar yardım edin

loveislie

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
kendim memurum pa55tr vardı sattım yerine bi alet almak istiyorum para kazanmak için değil sadece evde ve arkadaş arası ortamlarda kullanacağım bi alet istiyorum 3000-3500 kadar verebilirim.korg pa80 ve pa800 düşünüyorum ama 800 korkutuyor malum hakkında söylenenleri biliyorsunuz.pa80 10 yıllık bi alet diyorlar.pa800 alsam pişman olur muyum.çok profesyonel değilim iyice kurcalayacak kadar bilgim yok.orgu bozarım diye korkuyorum fikir verirseniz değerlendirmek istiyorum.

Cevap: değerli üstadlar yardım edin

kendim memurum pa55tr vardı sattım yerine bi alet almak istiyorum para kazanmak için değil sadece evde ve arkadaş arası ortamlarda kullanacağım bi alet istiyorum 3000-3500 kadar verebilirim.korg pa80 ve pa800 düşünüyorum ama 800 korkutuyor malum hakkında söylenenleri biliyorsunuz.pa80 10 yıllık bi alet diyorlar.pa800 alsam pişman olur muyum.çok profesyonel değilim iyice kurcalayacak kadar bilgim yok.orgu bozarım diye korkuyorum fikir verirseniz değerlendirmek istiyorum.

hocam pa 800 alın korkmayın süper bi org,orgu zaten kurcalıya kurcalıya öğreneceksın buradanda sana her türlü yardımı yaparlar arkadaşlar,,,,bilmediğin şeyleri öğrenirsin,,,aradığın herşey var bu orgta,,,yerinizde ben olsam hiç düşünmeden pa 800 alırım,,pa 800 lerin hepsinde sorun cıkmıyo,,,arasıra cıkıyo normal,,,sadece roma fazla yüklenmiyeceksin sorun olmaz,,,,kolay gelsın

Eyvallah sağolun hocam ses ritim konusunda sikinti olmaz sanirim..

korg pax1 0labilir.sağlam makina.bence pa800 ve pax1 arasında karar ver.korg herzaman tercih edilen bir alettir.ben roland manyağı olmasam bu ikisinden birini düşünürdüm.saygılar.......

sağol hocam fikrini sunduğun için başka yorumlarda bekliyorum

yamah tyros 2 yide listene ekle ve bir incele derim, pro bir alettir...

Hocam markasi ne olursa olsun hiç bir org kurcalamaktan veya fazla kurcalamaktan bozulmaz .elbetteki donanimina müdahele etmedikten sonra hiç bir sey olmaz .
Hiç kucalamadan hersey hazir olsun istiyorsan pa800 doğru bir tercihtir
veya çok kurcalayarak kendim birseyler üretmek istiyorum dersen yine pa800 dogru bir tercihtir.
Pcm yapisi farkli olan farkli içerikteki setleri yüklediğinde aletin user ses ve ritim soundu büyük oranda değişir.bu durum benim gözlemlediğim piyasa aletleri içinde en güzel pa800 de var.çok önemli bir özellik bence
kasa ve donanim kalitesi ne çok iyidir ne de çok kötüdür.ev kullanicisi olduğunuz için bu konuda sorun olmaz.
Bütün pa serisi ve i serisi ayrica is serisi datalarini sorunsuzca yükler ve çaliştirir

uygun fiyata kaliteli düşünüyorsanız 2500 tl ye alın sıfır Yamaha OR700TR V2 keyfini sürün derim.

sorunuz bana samimigelmedi evde arkadadaş arasın tıngırtatılacak bir org değil siz baya baya düğün dernek işide bitirecek alttan alttan bir alet araştırıyorsunuz ..
alet yapar parayı el kapar ... sizin sorunuzu samimi bulmadığımı düşüncelerimi belirtmek için katıldım..

düşüncene saygım var hocam. gayet samimiyim ben bu org bende paradan eğlenceden çok bir arkadaş gibi ben para kanazmadığım için beni tatmin edecek sesleriyle ritimleriyle bi org arıyorum ben profosyonel değilim kendim adliyede katibim ben sadece mi koma verir ritim açar kendi kendime çalarım sadece bu kadar