• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Değerli ÜSTADLARIM -ÇOOK ACİL TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR

Cevap: Değerli ÜSTADLARIM -ÇOOK ACİL TAVSİYELERİNİZE İHTİYACIM VAR

geçmiş olsun kardeşim.. iyi bir tecrübe edinmiş oldun.. işin devamı için anlaşabildinizmi. devam edicekmisin salonda..

vallahi hocam hiç bilmiyorum, sona kadar herşey güzeldi ama solist arkadaş(orkestranın yöneticiside o) ı biraz kızdırdım sanırım tavır yaptı gibime geldi.. 4-4 oryantal çalarken sivasın yollarınaya girdim :) (aynı ritim) oynayanlar kopuyo abi diyorum durdur durdur filan dedi :) baya bi sinirlendi ama..

bakalım yarın belli olur tamammı devammı :)

vallahi hocam hiç bilmiyorum, sona kadar herşey güzeldi ama solist arkadaş(orkestranın yöneticiside o) ı biraz kızdırdım sanırım tavır yaptı gibime geldi.. 4-4 oryantal çalarken sivasın yollarınaya girdim :) (aynı ritim) oynayanlar kopuyo abi diyorum durdur durdur filan dedi :) baya bi sinirlendi ama..

bakalım yarın belli olur tamammı devammı :)

bilirim öyle tipleri.. bişeyden anlamazlar her işe yetkileri vardır.. boşver sen elinden geleni yaptın gerisi takdire kalmış.. hayırlı olsun hakkında.. dünyanın sonu değil(eğer olmasa işin) olursa zaten onnumara...

lost_92 kardeşim seni gayet iyi anlayabiliyorum.salon müzisyene ayrı bir stres katmakla kalmaz sahnede sinirli ve agrasif davranmasının yanında aşırı derecede heyecanlandırıp hata riskini çoğaltır.o proğramı atlattıysan üstünden ağır bir yük kalkmıştır.sahne işi gerçekten çok zor.yaşım 23 olmasına rağmen baba mesleğini devam ettiriyorum ve yaklaşık yedinci senem.bende konyanın en gözde ve en çok düğün yapan gülüm düğün sarayında çalışıyorum.bahsettiğin gibi düğün sahipleri genelde elit tabakadan oluyor.sahnede üç kişiyiz ben bağlamacı ve bayan sanatçı ve birde tv ekranlarındaki gibi sunucu...ben bile zaman zaman stres'ten heyecandan bildiğimi bile unutur hale geliyorum.zamanla bu gibi şeyleri atlatacağına inanıyorum,umarım işin devamlı olur kardeşim...

Yaşadığın duyguları burda samimi şekilde paylaşmak hepsinden daha güzel.Yolun açık olsun