• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

delikadirden democuk..

delikadir

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4
bakiyorum uzun suredir bir demo yarisi var hepsi birbirinden guzel demolar Allah var gerci butun arkadaslar prof bizim haddimize dusmez ama bende kendimce yani acemice bir democuk paylasayim istedim.bu sarkinin melodisi kafamda dolasip duruyodu caldim hanima sordum ne caldim diye bir turlu aklimiza getiremedik sarkinin ismini bilen varsa yazarsa sevinirim. umarim anlasilir:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: delikadirden democuk..

Eline Saglik Abi
PArca Sanma Sana donerim diye basladim Derbedermi acaba arastirmalarim suruyor :)
Guncelleme_Orhan Gencebay Al senin olsun ... Metz den Burhan abiye bilgi icin sukranlarimi sunuyorum

ilkercim bu parca Orhan babanin bir sarkisinin baslangici ama bende bulamadim.sanma sana donerim degil bence.

Bence Ferdi tayfur abi :) ariyorum halen :D orhan gencebaymis :)

Vala bi rap şarkıda da kullanılıyordu bu müzik

Takildim abi cikaramiyom ismini bende Hayde biri ciksinda soylesin :)

bu is bir deli kuyuya bir tas atmis yuz akilli cikaramamis isine donmesin ilker:)
hadi bakalim bulana helal olsun.ipucu parca orhan gencebay

orhan gencebayin al senin olsun sagolasin murat soyle arada bende burdayim de bmw nin contagina basyav valla olmus olmsus emegine saglik bakbide yapamam diyodun aslanlar gibi olmus isde

ellerine sağlık delikadir.bende çıkaramadım hangi şarkı.uyumam artık bu gece.:D:D

orhan gencebayin al senin olsun sagolasin murat soyle arada bende burdayim de bmw nin contagina basyav valla olmus olmsus emegine saglik bakbide yapamam diyodun aslanlar gibi olmus isde

vallahi bravo burhan abi o kadar aradim kendi caldigim sarkiyi bile bulamadim iste bu kadar benim muzikle iliskim. :D sagolasin yorumun icin.