• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

delikadirden democuk..

Cevap: delikadirden democuk..

ellerine sağlık delikadir.bende çıkaramadım hangi şarkı.uyumam artık bu gece.:D:D

sagolasin ferdesu.artik uyuyabilirsin sarki Orhan gencebay al senin olsun kisacik bir bolumu bende okadar calabiliyorum iste..:mad:

sagol muratim tabi bilcez abi isimiz bu devlet bize bosami para veriyor kayip isimli sarkilari bulsun diye veriyo heheeheheheeh

orhan gencebayin al senin olsun sagolasin murat soyle arada bende burdayim de bmw nin contagina basyav valla olmus olmsus emegine saglik bakbide yapamam diyodun aslanlar gibi olmus isde

Sen bu isi biliyosun ihtiyar :D

eyvallah tabi bilirim yillarca dirsek curutttuk bu isde hahaha okullarmi kaldi bitirmedik kacmadik yani heheh

eyvallah tabi bilirim yillarca dirsek curutttuk bu isde hahaha okullarmi kaldi bitirmedik kacmadik yani heheh

Forum kurallarina uyalim Okuldan kacmayi ozendirmeyelim burden sana :D

sari-kart.jpg

üstadım sende başladın artık benim gibi eminim arkası gelir.bu daha ilk ,diğer demolar daha uzun olsun tadına varalım hep beraber.ellerine sağlık

cep telefonundan dinlebildiğim kadarı ile orhan gencebay-al senin olsun...

üstadım sende başladın artık benim gibi eminim arkası gelir.bu daha ilk ,diğer demolar daha uzun olsun tadına varalım hep beraber.ellerine sağlık

yok be yamahas kardes bu kadari zor caliyoz zaten uzun bir demo yada bir sarkinin tumunu calmayi hayal edemiyorum..:(.sagol yorumun icin.

cep telefonundan dinlebildiğim kadarı ile orhan gencebay-al senin olsun...

bravo Arikan dogru bildin ama Burhan abi daha onceden bilmisti.sen telden girdigin icin gorememissindir.:)

bravo Arikan dogru bildin ama Burhan abi daha onceden bilmisti.sen telden girdigin icin gorememissindir.:)

özür dilerim, daha önce cevap verildiğini göremedim, dediğim gibi cepten giriyorum paçayı bile indirip öyle dinleyebildim...