• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

delikadirden democuk..

Cevap: delikadirden democuk..

yok be yamahas kardes bu kadari zor caliyoz zaten uzun bir demo yada bir sarkinin tumunu calmayi hayal edemiyorum..:(.sagol yorumun icin.

1 ay duzenli cal bakalim hayalmi gercekmi gorursun Kadir Abi :)

1 ay duzenli cal bakalim hayalmi gercekmi gorursun Kadir Abi :)

sagolasin ilkercim senin gibi bir arkadasim olsaydi burda en azindan bir kac puf noktasini ogretecek olabilirdi ama tek basina ugrastigim icin bir kac adimdan sonra tikanip geri gidiyorum.bazi sarkilarin biraz biraz caliyorum ama ilerisini bir turlu getiremiyorum.mesela bir sarki calarken sarkinin bir bolumunu ritimle tutturabiliyorum ama diger kismi ritimle uyum saglamadigi icin yarida kaliyorum.:D

Abi benimde hic arkadas yok etrafimda inan herseyi internette ogrendim yeri geldi Hakan Cebi Taaa Karadenizden yardimima kostu yeri geldi Burhan Abi Kayseriden ole bole dinleye dinleye deneye deneye az cok caliyom kendimce hala eksik ama olsun biri diyor Ney degil ud olsaydi biri diyor ole biri diyor boyle birikiyor kucuk kucuk adimlarda olsa ilerliyor insan Tabiki Bu isi meslek olarak yapanlar kadar olamam belki ama olsun o kadarda olmayalim :)
herzaman hazirim elimden gelen herhangi bir sey olursa ;)

eline sağlık kadir,herşey zamanla iyi gider.bizler ilk başladığımızda,nerde şimki orglar..siz çok şanslısnız,elinize canavar gibi makinalar var..ilkerin dediği gibi ilerde kendini tanıyamazsınn..

Abi benimde hic arkadas yok etrafimda inan herseyi internette ogrendim yeri geldi Hakan Cebi Taaa Karadenizden yardimima kostu yeri geldi Burhan Abi Kayseriden ole bole dinleye dinleye deneye deneye az cok caliyom kendimce hala eksik ama olsun biri diyor Ney degil ud olsaydi biri diyor ole biri diyor boyle birikiyor kucuk kucuk adimlarda olsa ilerliyor insan Tabiki Bu isi meslek olarak yapanlar kadar olamam belki ama olsun o kadarda olmayalim :)
herzaman hazirim elimden gelen herhangi bir sey olursa ;)

sen baskasin ilkercim tesekkur ederim destegin icin.caldigin dilenci, sevmek
ve diger parcalarinin inan defalarca zevk alarak dinliyorum halen daha... gecen bir dilenciyi calayim dedim kina geldi:D valla helal olsun

eline sağlık kadir,herşey zamanla iyi gider.bizler ilk başladığımızda,nerde şimki orglar..siz çok şanslısnız,elinize canavar gibi makinalar var..ilkerin dediği gibi ilerde kendini tanıyamazsınn..

tesekkurler hocam yorumun icin. bir hevesle aldim t2 iydi once sonra t3 oldu Allaha sukur var da sizin gibi calamiyoruz su anda insaallah bir 10 sene sonra calariz herhalde:D

ellerine sağlık kadirabi,