• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Demo paylasım

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Arkadadasklar bikactanen midi yazdım evde pc yok cafeden paylascam bildiginiz midi mp3e cevirme programı varmı

Cevap: Demo paylasım

bunu yapman için bilgisayar gerekir. program zaten ya pcye yüklenir ya cep telefonuna bu işlemi orgla yapmak istiyosan en azından bir pa800ün vede yanında mp3 boardn olması gerekiyo

Yasın ınternet cafe den paylascam bıldıın bı program varsa adını yaz ben ındırırım pa500tr kullanıyorm mp3board yok onuda takarız zamanla

Arkadaşlar lutfn yardımcı olurmusunuz 5tane altyapı paylaşcam

Sen midi olarak paylaş MİDİ bölümünde. Biz onu MP3 e çeviririz.

Ah bi bilsem unutabilsem götür beni gittiğin yere veda busesi duydumki unutmuşsun pa500 tryle hücum kayıt çaldm bu cihazı çok yerden yere vurdulaar biraz dinlesinler zshare olarak yarın paylaşıyim nasıl oluyo bilmiyorum telden giriyorum 100 sarkılık sozleriyle beraber sahne altyapıları var onları da paylascam siz bana yardımcı olun bende size yardımcı olayım

Yardımcı olcak ne var güzel kardeşim. Zshare i boşver. dan upload et. link çıkıcak. Konuyu da uygun yere aç paylaş işte...

hocam bilgisayardan google'a gir midi to mp3 yaz birsürü converter bulursun sharvare olanı degil freevare olanı tercih et (sharvare olanlar kısıtlı sürümdür) kolay gelsin

aslında flylone arkadaşımız güzel yol göstermiş linkide vermiş,en güzeli zipyshare

bende biraz açık yazayımda arkadaş yüklesin,bu arada ali bana dinletti midileri gerçekten güzel midiler,
ali nasıl yükleyeceğin aşağıda yazıyo ona göre siteye yükleyebilirsin

BROWSE tıkla bilgisayardan dosyayı seç ve çift tıkla,sonra START UPLOAD yazısına tıkla,yüklenmesini bekle,yükleme bitince altta bi link çıkacak linki kopyala yapıştır ile siteye ver bu kadar