• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat önemli

klavyehakan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Yeni dolandırıcılık sistemi

1-fiyatı uygun yada normal bir aleti satışa koyuyorlar yurtdışı diyerek
2-alıcı arıyor aletin durumunu soruyor gerekli bilgileri alıyor
3-alıcı ikna oluyor, yanlız kargo numarası verin bende hesaba parayı geçeyim diyor
4- satıcı tamam diyor ve başka birisinin aletini almak için pazarlık yapıyor,ondan kargo numarası istiyor (hesabında para görmezsen kargoyu iptal edersin diyor)
(Amaç kargo numarası almak)
5-dolandırıcı kargo numarasını gönderiyor alıcı ikna oluyor parayı yatırıyor..

Dolandırıcı isimleri ve telefon numaraları

Murat demirkaya
Pelin çakırer
Cevdet avşar

05388548331
0542 7476562
0538 9594403
05393505756
05359695087

Bu arada bu şahısları ve tel numaralarını tanıyan varsa lütfen irtibata geçsinler mağdur arkadaşımız var..

Cevap: Dikkat önemli

yer mekan il neresi üstadım bilenler muhakkak olur bende yıllar önce böyle bir hadise yaşamıştım ama bereket paramızı kurtarmıştık he tabi haliyle dolandırıcılarda içeri girdiler hatırlayanlar vardır muhakkak

mağdur olan arkadaşlara geçmiş olsun inşallah mağduriyetleri giderilir.

Saygılarımla

geceç hafta 4000 lıraya pa3x 76 tus vardı sahıbındende bugun tyros 4 var 4700 e :D yurt dışı :D

Bende INTOKO ! da bir ilan gördüm ve pirelendim. Tel: 05343711367 Ankara. Hiç aramadım bile. Adamın günahını almayayım. İlanı aynen şöyle '' MERHABA 2 .EL FİYATINA KORG PA 3 X PRO 76 SATIYORUM SIFIR KUTUSUNDA İLK AÇAN SİZ OLUN !
ULUSLARARASI BİR SİTEDEN AÇIK ARTIRMA İLE ALMIŞ OLDUĞUM 3 ADET KORG PA 3 X 76 TUŞ PRO MODELİDİR ORJİNAL ÜRÜNDÜR VE FATURASIYLA BERABER VERİLECEKTİR ULUSLARARASI GARANTİSİ MEVCUTTUR O NEDENLE FİYATI UYGUN TUTULMUŞTUR FATURA KESMEMİ İSTERSENİZ KDV FARKI ALINARAK OLABİLİR '' Fiyatınıda 5.000.TL. olarak belirtmektedir. Bence 76 tuş prof. ve kutusunda sıfır ! Sudan ucuz. :confused: Ben cesaret edemedim ama araştıran arkadaşlar olursa dikkat etsin derim. Belki permi ile almış olabilir. Bunun için hiç bir şey diyemiyorum. İyi niyetli satıcıya lafım yok ama ÇAKALLAR da çok, dikkatli olup araştırınız. Canınız yanmasın.......